Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39541120-3»
-
ID: UA-2026-09-02-000421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанат (код ДК 021:2015 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість6 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканат
Очікувана вартість1 099,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанат джутовий та фал поліпропінеловий
Очікувана вартість1 629,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанат швартовий 8-прядний, поліпропілен, 220 м, Код ДК 021:2015 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Оголошено14 серп. 16:14
Прийом пропозицій14 серп. 16:14 – 24 серп. 09:30Очікувана вартість68 726,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-011041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКанат для лазіння
Оголошено11 серп. 16:13
Прийом пропозицій17 серп. 10:00 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість3 965,11 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-003941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанати для тюкування
Очікувана вартість12 296,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39540000-9 – Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Оголошено7 серп. 12:42
Прийом пропозицій7 серп. 12:42 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 112,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-006484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанати, шнури, мотузки та вироби з волокон
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено5 серп. 13:26
Прийом пропозицій5 серп. 13:26 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість72 380,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-001457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка волейбольна, тенісна,для бадмінтону
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Очікувана вартість8 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанат велюрний (ДК 021:2015 (CPV): 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Ім'я:Дяденко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728507Оголошено27 лип. 14:19
Прийом пропозицій27 лип. 14:19 – 10 серп. 14:00Очікувана вартість398 264,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-20-006645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість4 368,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-010870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39540000-9 - Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (39541120-3 "Канати")
Очікувана вартість68 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанати, шнури, мотузки та вироби з волокон
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено10 лип. 15:24
Прийом пропозицій10 лип. 15:24 – 23 лип. 09:00Очікувана вартість65 930,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-009011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанат поліамідний 12 мм
Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-002864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканат для лазіння для Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №9» Криворізької міської ради за адресою: 50086, м. Кривий Ріг, Довгинцівський район, пр-т Університетський, 74А
Очікувана вартість9 999,99 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоліпропіленовий канат 18 мм
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-001675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (канат для перетягування)
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-014478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки Канати, стропи, шнури, шпагат, сітка (Північне ТУОМ)
Ім'я:Соловей Олена ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість68 099,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-004525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки Вироби різні з канату, мотузки (Західне ТУОМ)
Ім'я:Товарянський Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380322563588 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено17 черв. 11:36
Прийом пропозицій17 черв. 11:36 – 29 черв. 12:00Очікувана вартість52 884,45 грн
без ПДВЗавершена