Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39541110-0»
-
ID: UA-2026-08-31-003589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимотузка
Очікувана вартість1 065,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (мотузка)
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки Мотузка (для БудРем)
Оголошено20 серп. 10:10
Прийом пропозицій20 серп. 10:10 – 28 серп. 14:00Очікувана вартість29 400,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-012631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАтласні стрічки, Стрічка на шпильці атласна жовто-синя, Гірлянда із синьо-жовтих прапорців
Очікувана вартість5 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимотузка Кані D 10 мм 48 клас кольорова
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка
Очікувана вартість230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка (за кодом ДК 021-2015(CPV):39540000-9 - Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість30,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-005479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Очікувана вартість2 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-007232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка для шворки (згідно коду ДК 021:2015 – 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузок (ДК 021-2015 - 39540000-9 - Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Ім'я:Кащук Ганна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384121394 Факс:+380384121394ЄДРПОУ:14153339Очікувана вартість440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-002902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка д.12
Ім'я:Світлана ДавиденкоE-mail: [email protected] Телефон: +380503042201 Веб сайт: ЄДРПОУ:04653578Очікувана вартість432,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-000226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (мотузка)
Очікувана вартість12,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-004891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки Канати, мотузки, шпагат (Південне ТУОМ)
Ім'я:Чорна Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380635252482 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено12 черв. 11:46
Прийом пропозицій12 черв. 11:46 – 23 черв. 11:00Очікувана вартість80 620,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-000845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка (ДК 021:2015 39540000-9 - Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Ім'я:Горобець Іванна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380966176296 ЄДРПОУ:37625110Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-010887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки Канати та шнури для Східного ТУОМ
Оголошено9 черв. 15:29
Прийом пропозицій9 черв. 15:29 – 17 черв. 12:00Очікувана вартість29 727,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-010727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом згідно коду ДК 021:2015- 39540000-9 Готові текстильні вироби (39541110-9 мотузки)
Очікувана вартість206,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-008488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка для білизни Д5 МТЕКС 20м, Мотузка для білизни Д6 МТЕКС 20м, Мотузка для білизни ДІ 6мм 15м
Очікувана вартість965,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-002425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка 20м
Ім'я:Хоманчук Галина АнаніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385630111 Веб сайт: ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-004262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотузка (ЄЗС:021:2015:39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Ім'я:Любов ОсипенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380464432165, +380464432165 ЄДРПОУ:41653615Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro