Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39541000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-010673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтидронова сітка
Оголошено31 серп. 16:39
Прийом пропозицій31 серп. 16:39 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Антидронова сітка», код 39540000-9 за ДК 021:2015 «Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки»
Оголошено31 серп. 16:32
Прийом пропозицій31 серп. 16:32 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи
Оголошено31 серп. 10:41
Прийом пропозицій31 серп. 10:41 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-001169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШнур в'язаний з наповнювачем 6 мм
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено27 серп. 09:39
Прийом пропозицій27 серп. 09:39 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-008313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки» 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Оголошено26 серп. 14:31
Прийом пропозицій26 серп. 14:31 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСітка огороджувальна, поліамід, біла, плетена, шнур 4,5 мм, комірка 100*100 мм
Оголошено26 серп. 10:01
Прийом пропозицій26 серп. 10:01 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-25-008512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Антидронова захисна сітка)
Оголошено25 серп. 14:36
Прийом пропозицій25 серп. 14:36 – 2 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-000943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур Ф14мм. (20м)
Очікувана вартість340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Сітка маскувальна антидронова)
Очікувана вартість348 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур ПВХ. Код ДК 021:2015 - 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Очікувана вартість22,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтропи, Стяжні реміні (за кодом ДК 021:2015 ДК 021:2015: 39540000-9 — Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість18 910,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимотузка
Очікувана вартість1 065,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість115,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (вірьовка)
Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур будівельний 200 м, Шнур 7лодочний , Шнур 5,0*20м
Очікувана вартість410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка затіняюча 4х1м 90% темно-зелена, Сітка затіняюча 60% хакі
Очікувана вартість10 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме шнур (мотузка)
Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість250 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур корсетний (код ДК 021:2015 – 39540000-9 - Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля«Стропи (за кодом ДК 021:2015: 39541220-4 «Стропи»)»
Оголошено22 серп. 12:08
Прийом пропозицій27 серп. 09:30 – 1 вер. 09:30Очікувана вартість277 194,10 грн
з ПДВАукціон