Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39532000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-003309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоврик
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоврик гумовий (код ДК 021:2015 - 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими )
Очікувана вартість1 576,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилим
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок
Ім'я:Світлана ТрохимчукE-mail: [email protected] Телефон: +380975840044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01997633Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення та миття, туалетний папір, рукавички, килимок, приладдя для прибирання
Очікувана вартість2 924,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок гумовий
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикилимок гумовий R22 (Dark Brown) 80*120, килимок гумовий (HoReCa Mat-1) 60*90 (ДК 021:2015 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими)
Очікувана вартість3 499,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиUA Килим з гумової крихти (ARTIMAT К-703 коричневий 60х90 см)
Очікувана вартість705,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок для ванної, Килимок для душу. ;- 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість45 895,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок побутовий К-308 41,3*56,9
Очікувана вартість1 215,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимки
Ім'я:Макаренко Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977093480 ЄДРПОУ:22878252Очікувана вартість3 091,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимки захисні під крісло
Очікувана вартість23 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКилимові покриття, килимки та килими
Оголошено30 лип. 11:19
Прийом пропозицій5 серп. 00:00 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість88 952,87 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-003336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими (килимок побутовий гумовий текстильний з принтом)
Очікувана вартість304,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-011208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідкладка під стілець King Floor
Очікувана вартість1 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимки гумові
Очікувана вартість14 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-001948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимки для душу в асортименті
Очікувана вартість12 461,33 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-008967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКилим брудоочисний, 120 х 80 см
Ім'я:Бречка Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380505504667 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено16 лип. 16:10
Прийом пропозицій16 лип. 16:10 – 24 лип. 23:00Очікувана вартість839 025,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-006111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими (39532000-0 Килимки)
Очікувана вартість53 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість3 256,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro