Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39531000-3»
-
ID: UA-2026-08-25-009201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоврове покриття (код ДК 021:2015 - 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими )
Очікувана вартість7 000,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКилимова плитка - 39531310-9
Оголошено20 серп. 14:30
Прийом пропозицій20 серп. 14:30 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість387 597,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-012502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39530000-6 «Килимові покриття, килимки та килими» (Килимки на гумовій основі)
Ім'я:Нестеренко Олексій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380673212200 Веб сайт: ЄДРПОУ:37401206Очікувана вартість588,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимове покриття 3х4м
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоріжка
Очікувана вартість5 112,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39530000-6 - Килимові покриття, килимки та килими (Ковроліни (39531400-7))
Очікувана вартість572,73 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКилимове покриття
Оголошено3 серп. 13:33
Прийом пропозицій3 серп. 13:33 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість389 311,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-010515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими (Килимове покриття для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено22 лип. 16:45
Прийом пропозицій22 лип. 16:45 – 30 лип. 08:00Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-001883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими (килимове покриття SUMATRA 50 чорний)
Ім'я:Марина СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт: ЄДРПОУ:08733899Очікувана вартість1 106,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-007822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиковролін
Очікувана вартість8 643,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-009621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовролін Betap Sprinter 85 4M
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-007928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилим Fashion 3.0*2.85
Ім'я:Ободянська Аліна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971586718 ЄДРПОУ:44427474Очікувана вартість3 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-003670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовролин Tempo 1029 4м (4 × 30 м) з доставкою
Очікувана вартість35 099,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-002158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимки, килимове покриття
Очікувана вартість1 432,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-001101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимові покриття (код ДК 021:2015 - 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими)
Очікувана вартість15 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-012589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКилимові покриття, килимки та килими
Оголошено24 черв. 17:00
Прийом пропозицій24 черв. 17:00 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 641 303,65 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-011000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок надувний Sea to Summit Ultralight XR Insulated Mat Regular та Килимок надувний Exped Ultra 3R M
Ім'я:Смоловик Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442351070 Факс:+380442357053ЄДРПОУ:05416975Очікувана вартість10 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-003318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимове покриття
Очікувана вартість672,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-002142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими (Килимове покриття для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено18 черв. 10:23
Прийом пропозицій18 черв. 10:23 – 29 черв. 08:00Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-17-014253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилим SABA (10) 60х120
Очікувана вартість268,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro