Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39530000-6»
-
ID: UA-2026-08-03-008032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39530000-6-Килимові покриття, килимки та килими (Дитяче килимове покриття для підоги 300х400 прямокутний; Килимове покриття для підоги світлий беж. 200х200; Килимове покриття для підоги світлий беж. 300х400; Килимове покриття для підоги беж. 300х400)
Оголошено3 серп. 15:13
Прийом пропозицій3 серп. 15:13 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими (коврик для авто)
Очікувана вартість2 301,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок гумовий 60х90см
Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМат шкребковий код ДК 021:2015 (CPV) : 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими
Очікувана вартість20 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимові покриття, килимки та килими (Килимок «Dariana» Double 60х90)
Очікувана вартість650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок вхідний гумовий 50х75см (чорний)
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39530000-6 - Килимові покриття, килимки та килими (Килим)
Очікувана вартість6 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилим
Очікувана вартість11 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимові покриття
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимки автомобільні
Очікувана вартість6 885,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок 1800х600х10 зелений
Очікувана вартість1 215,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимове покриття ДК 021:2015 39530000-6 — Килимові покриття, килимки та килими
Очікувана вартість20 297,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок гумовий
Очікувана вартість1 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимові покриття, килимки та килими
Ім'я:Вікторія ГолубенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442067918 Веб сайт: ЄДРПОУ:08751177Очікувана вартість82 457,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРезинові килимки
Ім'я:Церковна Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432673557 Факс:+380432681020Веб сайт: ЄДРПОУ:26286152Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилим "MAXIMA" під двері 45*75 Беж
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими
Ім'я:планово економічний відділE-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:13697965Очікувана вартість11 642,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовролін
Очікувана вартість975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимове покриття
Очікувана вартість5 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимові покриття, килимки та килими код ДК 021:2015:39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro