Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39525500-3»
-
ID: UA-2026-08-31-003558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСітки москітні
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:21313677Оголошено31 серп. 11:49
Прийом пропозицій31 серп. 11:49 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-001198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39520000-3 "Готові текстильні вироби"
Очікувана вартість3 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка москітна
Ім'я:Балагур Леоніда ЛюдвигівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380980086491 Факс:+380385329336ЄДРПОУ:26158425Очікувана вартість3 264,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтимоскітна сітка (біла)
Ім'я:Лариса ПрокопчукE-mail: [email protected] Телефон: +380673896561, +380673896561 ЄДРПОУ:22564074Очікувана вартість1 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39520000-3 Готові текстильні вироби
Очікувана вартість21 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка москітна 14х17 1,4м згідно з кодом ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"- 39520000-3 Готові текстильні вироби (39525500-3 Москітні сітки)
Очікувана вартість292,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротимоскітні сітки
Очікувана вартість810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка москітна
Очікувана вартість2 080,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМОСКІТНІ СІТКИ
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоскітна сітка ; 39520000-3 Готові текстильні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість7 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари , а саме москітна сітка
Очікувана вартість698,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоскітні сітки
Очікувана вартість8 745,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка москітна
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоскітні сітки
Очікувана вартість78 429,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка москітна
Очікувана вартість11 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка віконна 676 х 1373
Очікувана вартість520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015 39525500-3 Москітні сітки
Очікувана вартість5 104,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоскітні сітки
Очікувана вартість3 232,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка москітна
Очікувана вартість14 924,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка москітна
Ім'я:Савченко Людмила ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380963378845 ЄДРПОУ:02006225Очікувана вартість255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro