Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39525000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-006791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (Рятувальні пояси)
Оголошено1 вер. 14:33
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСітки москітні
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:21313677Оголошено31 серп. 11:49
Прийом пропозицій31 серп. 11:49 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-011272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрахувальні жилети
Оголошено26 серп. 16:04
Прийом пропозицій26 серп. 16:04 – 3 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-09-01-010192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГанчірка для підлоги , серветки мікрофібра
Очікувана вартість2 610,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГанчірки для прибирання
Очікувана вартість125,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-01-003121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 39520000-3 – Готові текстильні вироби (Серветка д/прибир. Гривня Петрівна віскозні, 8+2шт в дарунок – 39525100-9)
Очікувана вартість845,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки для прибирання, губки
Ім'я:Мельник Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380382717571 Факс:+380382717570ЄДРПОУ:14163438Очікувана вартість729,03 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМопи для системи Vermop (код ДК 021:2015 39520000-3 Готові текстильні вироби)
Очікувана вартість7 368,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки
Очікувана вартість644,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПояса запобіжні згідно ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Очікувана вартість82 999,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки віскозні. Код ДК 021:2015 - 39520000-3 Готові текстильні вироби
Очікувана вартість53,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГанчирки для прибирання
Ім'я:Комарніцька Світлана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676727155 ЄДРПОУ:42158002Очікувана вартість567,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирятувальні жилети
Очікувана вартість7 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39520000-3 "Готові текстильні вироби"
Очікувана вартість3 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка москітна
Ім'я:Балагур Леоніда ЛюдвигівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380980086491 Факс:+380385329336ЄДРПОУ:26158425Очікувана вартість3 264,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки віскозні, запаска на швабру, серветка мікрофібра (код ДК 021:2015 –39520000-3 - Готові текстильні вироби)
Очікувана вартість11 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветка мікрофібра універсальна 30х30 1шт.
Очікувана вартість57,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки для прибирання, віскозні, 30х35см, 5 шт/уп OPTIMUM PRO SERVICE
Очікувана вартість34,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39520000-3 Готові текстильні вироби (серветки )
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтимоскітна сітка (біла)
Ім'я:Лариса ПрокопчукE-mail: [email protected] Телефон: +380673896561, +380673896561 ЄДРПОУ:22564074Очікувана вартість1 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro