Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39522530-1»
-
ID: UA-2026-09-02-004469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНамет пневмокаркасний у комплекті код ДК 021:2015:39520000-3 Готові текстильні вироби
Оголошено2 вер. 11:42
Прийом пропозицій2 вер. 11:42 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНамети (Намети польові, 5 шт., 5*6 м.)
Оголошено28 серп. 16:40
Прийом пропозицій28 серп. 16:40 – 11 вер. 09:05 -
ID: UA-2026-08-27-000416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНамет виставковий
Очікувана вартість4 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНамети
Очікувана вартість69 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНамети пневмокаркасні розмірами 6х10 м в комплекті (код ДК 021:2015: 39520000-3 «Готові текстильні вироби»)
Оголошено20 серп. 15:01
Прийом пропозицій20 серп. 15:01 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 651 708,35 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-007616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалатка
Очікувана вартість11 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНамети (Намети польові, 5 шт., 5*6 м.)
Оголошено19 серп. 12:29
Прийом пропозицій19 серп. 12:29 – 27 серп. 09:05Очікувана вартість667 666,67 грн
без ПДВКваліфікаціяТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-08-14-006651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНамет 4 місний
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуристичний намет
Ім'я:Олександр ЄлянюшкінE-mail: [email protected] Телефон: +380326644005 Веб сайт: ЄДРПОУ:38047841Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипалатка
Очікувана вартість26 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНамети
Оголошено7 серп. 13:42
Прийом пропозицій7 серп. 13:42 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість220 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-000778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизатінювальна сітка
Очікувана вартість1 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-001125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаркасні намети 3*3м в кількості 5шт
Очікувана вартість19 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39522530-1 Намети
Очікувана вартість31 879,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНамети, спальні мішки та каремати
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Очікувана вартість24 889,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-003089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШатри
Ім'я:Турчина Юлія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382719529,380976019604 ЄДРПОУ:22785496Очікувана вартість12 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-002967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНамети
Ім'я:Турчина Юлія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382719529,380976019604 ЄДРПОУ:22785496Очікувана вартість15 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШатри
Ім'я:Турчина Юлія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382719529,380976019604 ЄДРПОУ:22785496Очікувана вартість12 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНамети
Ім'я:Турчина Юлія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382719529,380976019604 ЄДРПОУ:22785496Очікувана вартість15 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипавільйон садовий з москітною сіткою та блискавками DU063 3*4 колір бежевий
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість22 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro