Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39522110-1»
-
ID: UA-2026-08-12-010554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрезентові вироби
Очікувана вартість8 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-009712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідвісні кишені для візків, Серветки для прибирання «OnClean wipes» в мякій упраковці, 120 шт, Мопи для системи Vermop (код ДК 021:2015 39520000-3 Готові текстильні вироби)
Очікувана вартість42 586,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрезентові вироби, тенти та маркізи
Очікувана вартість49 999,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГотові текстильні вироби (Палатки для зварників)
Ім'я:Лапська Сніжанна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено28 трав. 16:34
Прийом пропозицій28 трав. 16:34 – 5 черв. 14:00Очікувана вартість551 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-000211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрезент синій 5*8
Очікувана вартість510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-011627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39520000-3 Готові текстильні вироби
Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-001885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрезентові ущільнювачі
Ім'я:Єлісєєва Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675309058 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Очікувана вартість45 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-005945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект кріплення до намету типу УСБ 56 6*9 м
Очікувана вартість40 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-001393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39520000-3 Готові текстильні вироби (Брезенти)
Очікувана вартість4 729,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-008642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрезент
Очікувана вартість860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-12-004827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрезент
Очікувана вартість64 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-023142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибрезентові вироби ( ДК 021:2015-39522110-1)
Очікувана вартість2 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-27-001441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові текстильні вироби (брезент)
Очікувана вартість3 276,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-06-011238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 39520000-3 – готові текстильні вироби. (Брезент водовідштовхуючий)
Ім'я:Бондарук Вадим МелетійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442070403 Факс:+380442070403ЄДРПОУ:01993807Очікувана вартість6 765,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-23-013022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 39520000-3 – готові текстильні вироби. (Брезент водовідштовхуючий)
Ім'я:Корчевний Валерій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442070403 Факс:+380442070403ЄДРПОУ:01993807Оголошено23 жовт. 2025 15:49
Прийом пропозицій29 жовт. 2025 11:00 – 3 лист. 2025 12:00Очікувана вартість6 800,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-23-006365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 39520000-3 - Готові текстильні вироби (Штори брезентові з люверсами)
Оголошено23 жовт. 2025 12:38
Прийом пропозицій23 жовт. 2025 12:38 – 31 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість291 326,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-21-003760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39520000-3-Готові текстильні вироби
Оголошено21 жовт. 2025 10:49
Прийом пропозицій21 жовт. 2025 10:49 – 29 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 474,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-14-006249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 39520000-3 – готові текстильні вироби. (Брезент водовідштовхуючий)
Ім'я:Корчевний Валерій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442070403 Факс:+380442070403ЄДРПОУ:01993807Оголошено14 жовт. 2025 12:12
Прийом пропозицій20 жовт. 2025 11:00 – 23 жовт. 2025 12:00Очікувана вартість6 800,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-06-005429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрезент
Очікувана вартість225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-01-004964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрезент водовідштовхуючий, щ. 430г/м2
Очікувана вартість2 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro