Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39522000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-014814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНамети пневмокаркасні розмірами 6х10 м в комплекті (код ДК 021:2015: 39520000-3 «Готові текстильні вироби»)
Ім'я:Наталія БасюкE-mail: [email protected] Телефон: +380680939558, +380638399137 ЄДРПОУ:37227875Оголошено3 вер. 20:11
Прийом пропозицій3 вер. 20:11 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-002370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСітка маскувальна 3х6
Оголошено3 вер. 10:19
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСітка маскувальна 3х6
Оголошено3 вер. 07:56
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНамет пневмокаркасний у комплекті код ДК 021:2015:39520000-3 Готові текстильні вироби
Оголошено2 вер. 11:42
Прийом пропозицій2 вер. 11:42 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпальні мішки (СПАЛЬНІ МІШКИ, 824 шт.)
Оголошено1 вер. 16:10
Прийом пропозицій1 вер. 16:10 – 17 вер. 09:05 -
ID: UA-2026-08-30-000847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТенти з вологостійкого брезенту щільністю 450г/м2. Розмір 6х10 метрів.
Оголошено30 серп. 23:31
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-010535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНамети (Намети польові, 5 шт., 5*6 м.)
Оголошено28 серп. 16:40
Прийом пропозицій28 серп. 16:40 – 11 вер. 09:05 -
ID: UA-2026-09-04-013976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШатер (намет) розсувний 3*6 м
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-009556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпальні мішки
Ім'я:Лілія СтефуракE-mail: [email protected] Телефон: +380983779819, +380987074515 Веб сайт: ЄДРПОУ:04357035Очікувана вартість66 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові текстильні вироби
Очікувана вартість17 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаскувальні сітки
Ім'я:Верига Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380434122379 Факс:+380434122379ЄДРПОУ:07794629Очікувана вартість89 790,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент будівельний 6х8 м 10-896 Віст
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39520000-3 Готові текстильні вироби (чохол тканевий)
Очікувана вартість6 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТенти будівельні
Очікувана вартість4 279,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент 5х6м ±5%, армований з люверсами (за кодом ДК 021:2015 - 39520000-3 Готові текстильні вироби)
Очікувана вартість63 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНамет виставковий
Очікувана вартість4 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові текстильні вироби (ДК 021:2015 39520000-3 Готові текстильні вироби)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМаскувальна сітка 8*4 (хвойний ліс) (39520000-3 - Готові текстильні вироби)
Оголошено21 серп. 15:35
Прийом пропозицій27 серп. 17:00 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість52 950,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-21-005218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитенти
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНамети
Очікувана вартість69 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro