Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39516000-2»
-
ID: UA-2024-04-24-011866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_24Т-192_ДК 021:2015 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (білизна постільна, покривала, подушки, рушники, наматрацники)
Оголошено24 квіт. 2024 15:06
Прийом пропозицій24 квіт. 2024 15:06 – 2 трав. 2024 15:00 -
ID: UA-2023-08-29-006740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШГВ23Т-382 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (Штори, портьєри, тюль в асортименті)
Оголошено29 серп. 2023 13:47
Прийом пропозицій29 серп. 2023 13:47 – 10 вер. 2023 17:00 -
ID: UA-2026-08-26-013191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаволочки 50*70, Подушки 50*70 за ДК 021:2015 39510000-0 Вироби домашнього текстилю
Ім'я:Марина КривоносоваE-mail: [email protected] Телефон: +380563772014, +380984296340 ЄДРПОУ:20307568Очікувана вартість16 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвічки декоративні
Очікувана вартість34 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи декору
Очікувана вартість2 432,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (Покривало (39510000-0 Вироби домашнього текстилю), Простирадло 39512100-5 Простирадла), Подушка (39516120-9 Подушки), Наволочка (39512500-9 Наволочки))
Оголошено14 серп. 15:43
Прийом пропозицій14 серп. 15:43 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість274 924,44 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-005695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПОДУШКИ
Очікувана вартість1 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНаматрацник 90х200х20 см, наволочка 50х70 см, простирадло 150х215 см, підковдра 145х215 см, подушка 50х70 см, ковдра 140х210 см
Оголошено6 серп. 15:05
Прийом пропозицій6 серп. 15:05 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 004 200,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-009012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект постільної білизни Viluta дитячий ранфорс; Подушка з штучним лебединим пухом 40*60
Очікувана вартість39 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (Подушка, ковдра)
Оголошено27 лип. 15:34
Прийом пропозицій27 лип. 15:34 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість339 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-009929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина плат.габардин стрейч №24 електр.,Тканина плат.габардин стрейч жовтий Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)39510000-0 - Вироби домашнього текстилю
Очікувана вартість2 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДерев'яні вироби (для декорацій)
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-000337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовдри, подушки (Код ДК 021:2015-(( 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю),( 39511100-8 – Ковдри),( 39516120-9 – Подушки))
Очікувана вартість56 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиподушка 50Х70
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодушка для стільця дачна CASE, TM DECORA 120x50x8
Очікувана вартість2 995,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (Подушка ; Наволочка матрацна ; Покривало 140*110; Ковдра 140*110 вовняна; Ковдра 110*140 бавовняна; Рушник вафельний; Рушник махровий; Комплект постільної білизни.)
Оголошено16 лип. 18:06
Прийом пропозицій16 лип. 18:06 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість549 625,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-009663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (Покривало (39510000-0 Вироби домашнього текстилю), Простирадло (39512100-5 Простирадла), Подушка (39516120-9 Подушки), Наволочка (39512500-9 Наволочки))
Оголошено15 лип. 16:22
Прийом пропозицій15 лип. 16:22 – 23 лип. 09:00Очікувана вартість272 200,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-09-007393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодушка 50*50
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю
Оголошено9 лип. 12:20
Прийом пропозицій9 лип. 12:20 – 17 лип. 12:13Очікувана вартість96 425,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-009673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю: простирадло, наволочка, подушка (60*60 см), подушка (50*70 см), ковдра, підковдра, ковдра напіввовняна, покривало гобеленове, наматрацник на резинці
Оголошено6 лип. 16:45
Прийом пропозицій6 лип. 16:45 – 14 лип. 16:00Очікувана вартість891 666,00 грн
без ПДВЗавершена