Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39515440-1»
-
ID: UA-2023-07-25-005060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПГВ 23Т-198_ДК 021:2015 - 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (Жалюзі в асортименті)
Оголошено25 лип. 2023 12:05
Прийом пропозицій25 лип. 2023 12:05 – 8 серп. 2023 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-013325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі
Очікувана вартість5 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВертикальні жалюзі
Ім'я:Микитюк Віталій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380385020601 Факс:+380385020027ЄДРПОУ:40226468Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні 2100*1500
Ім'я:Добровольська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979008836 ЄДРПОУ:02224070Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні ANNA 127 мм. ДК 021:2015:39515440-1 Вертикальні жалюзі
Ім'я:Марина ПостолE-mail: [email protected] Телефон: +380463161191, +380989994324 ЄДРПОУ:38860558Очікувана вартість27 816,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні
Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системижал.зі вертикальні
Очікувана вартість4 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВертикальні жалюзі
Очікувана вартість5 532,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні
Ім'я:Лубенець Ганна ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384058078 Факс:+380384058078Веб сайт: ЄДРПОУ:22786937Очікувана вартість10 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні (ДК021-2015: 39510000-0 — Вироби домашнього текстилю)
Очікувана вартість13 134,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні
Очікувана вартість19 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВертикальні штори 2060х2010мм; Вертикальні штори 1840х2010мм (ДК021-2015: 39510000-0 — Вироби домашнього текстилю)
Очікувана вартість18 547,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні (ДК021-2015: 39510000-0 — Вироби домашнього текстилю)
Очікувана вартість47 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системижалюзі вертикальні тканеві 2.60*2,40,кронштейн стіновий, карниз для жалюзі згідно коду ДК 021:2015-39510000-0 Вироби домашнього текстилю
Очікувана вартість16 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні (код ДК 021:2015 - 39510000-0 Вироби домашнього текстилю)
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВертикальні жалюзі
Очікувана вартість15 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання вертикальних жалюзів
Очікувана вартість13 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні за кодом ДК 021:2015: 39510000-0 «Вироби домашнього текстилю»
Очікувана вартість9 958,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39515440-1 - Вертикальні жалюзі
Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro