Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39515430-8»
-
ID: UA-2023-07-25-005060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПГВ 23Т-198_ДК 021:2015 - 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (Жалюзі в асортименті)
Оголошено25 лип. 2023 12:05
Прийом пропозицій25 лип. 2023 12:05 – 8 серп. 2023 15:00 -
ID: UA-2026-08-25-002955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі горизонтальні
Ім'я:Олександр ОксимчукE-mail: [email protected] Телефон: +380673624544, +380678582080 ЄДРПОУ:25314596Очікувана вартість11 315,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖалюзі, ролети
Оголошено17 серп. 14:35
Прийом пропозицій17 серп. 14:35 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість218 221,72 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-17-004734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 39510000-0 – Вироби домашнього текстилю ( ДК 021:2015:39515400-9 Жалюзі)
Очікувана вартість48 032,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі горизонтальні
Очікувана вартість6 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі горизонтальні за кодом ДК 021:2015 (CPV) : 39510000-0 Вироби домашнього текстилю
Очікувана вартість12 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю; Жалюзі горизонтальні та москітні сітки
Ім'я:Герасимова Людмила АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457352306 ЄДРПОУ:38085929Очікувана вартість4 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-610_39510000-0 Вироби домашнього текстилю (Жалюзі)
Оголошено4 серп. 12:28
Прийом пропозицій4 серп. 12:28 – 12 серп. 15:00Очікувана вартість428 855,52 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-008848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі
Ім'я:Віталій Володимирович МуравськийE-mail: [email protected] Телефон: +380982620555 Веб сайт: ЄДРПОУ:41748282Очікувана вартість19 976,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-003685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖалюзі, ролети
Оголошено14 лип. 11:25
Прийом пропозицій14 лип. 11:25 – 22 лип. 10:00Очікувана вартість218 221,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-005169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі горизонтальні
Очікувана вартість13 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-007078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГоризонтальні жалюзі
Ім'я:Танюк Ксенія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442003576 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032945Очікувана вартість78 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-012821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГоризонтальні жалюзі
Ім'я:Долгополов Володимир АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380967227083 ЄДРПОУ:26614573Очікувана вартість45 463,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-010713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системижалюзі горизонтальні
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-008393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖалюзі (код 39510000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Конончук Світлана НикифорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442554730 ЄДРПОУ:26252302Оголошено18 черв. 14:26
Прийом пропозицій18 черв. 14:26 – 26 черв. 13:00Очікувана вартість119 646,25 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-010268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі горизонтальні
Очікувана вартість5 508,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-009257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39515430-8 - Горизонтальні жалюзі
Ім'я:Герасимова Людмила АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457352306 ЄДРПОУ:38085929Очікувана вартість2 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-004447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканеві ролети
Очікувана вартість19 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-009566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканеві ролети
Очікувана вартість20 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-009667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro