Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39515420-5»
-
ID: UA-2026-07-20-001163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖалюзі
Ім'я:Гроголь Володимир ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380684752365 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728512Оголошено20 лип. 09:59
Прийом пропозицій20 лип. 09:59 – 31 лип. 10:00 -
ID: UA-2023-07-25-005060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПГВ 23Т-198_ДК 021:2015 - 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (Жалюзі в асортименті)
Оголошено25 лип. 2023 12:05
Прийом пропозицій25 лип. 2023 12:05 – 8 серп. 2023 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-002988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРулонні штори (за ДК: 39510000-0 Вироби домашнього текстилю)
Очікувана вартість9 426,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолета
Очікувана вартість2 562,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолети тканинні (ДК021-2015: 39510000-0 — Вироби домашнього текстилю)
Очікувана вартість11 439,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканинні жалюзі
Очікувана вартість47 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі тканинні
Очікувана вартість40 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби домашнього текстилю
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість4 158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі
Очікувана вартість17 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом ДК 021:2015:39515420-5 Тканинні жалюзі
Очікувана вартість25 499,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом ДК 021:2015:39515420-5 Тканинні жалюзі
Очікувана вартість25 499,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39515420-5 Тканинні жалюзі
Ім'я:ВАКУЛЮК ЛАРИСА ВАСИЛІВНАE-mail: [email protected] Телефон: 0413441651,0967224048 ЄДРПОУ:01991955Очікувана вартість2 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39510000-0 "Вироби домашнього текстилю"
Очікувана вартість22 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолети
Очікувана вартість11 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість18 999,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРолети тканинні - 39510000-0 Вироби домашнього текстилю за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено25 серп. 10:59
Прийом пропозицій25 серп. 10:59 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість91 581,92 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-004410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиролети Line
Очікувана вартість18 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання товару для закладів освіти, код - 39510000-0 Вироби домашнього текстилю за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника».
Очікувана вартість11 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015): 39510000-0 (Вироби домашнього текстилю)
Очікувана вартість5 507,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиролети
Очікувана вартість7 150,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro