Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39515400-9»
-
ID: UA-2026-07-20-001163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖалюзі
Ім'я:Гроголь Володимир ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380684752365 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728512Оголошено20 лип. 09:59
Прийом пропозицій20 лип. 09:59 – 31 лип. 10:00 -
ID: UA-2023-07-25-005060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПГВ 23Т-198_ДК 021:2015 - 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (Жалюзі в асортименті)
Оголошено25 лип. 2023 12:05
Прийом пропозицій25 лип. 2023 12:05 – 8 серп. 2023 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-003900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі
Очікувана вартість9 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРулонні штори (за ДК: 39510000-0 Вироби домашнього текстилю)
Очікувана вартість9 426,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі
Очікувана вартість4 575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВертикальні жалюзі
Ім'я:Микитюк Віталій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380385020601 Факс:+380385020027ЄДРПОУ:40226468Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні 2100*1500
Ім'я:Добровольська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979008836 ЄДРПОУ:02224070Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39510000-0 Вироби домашнього текстилю (тканинні ролети типу день-ніч, жалюзі горизонтальні, жалюзі вертикальні)
Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолета
Очікувана вартість2 562,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолети тканинні (ДК021-2015: 39510000-0 — Вироби домашнього текстилю)
Очікувана вартість11 439,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканинні жалюзі
Очікувана вартість47 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні ANNA 127 мм. ДК 021:2015:39515440-1 Вертикальні жалюзі
Ім'я:Марина ПостолE-mail: [email protected] Телефон: +380463161191, +380989994324 ЄДРПОУ:38860558Очікувана вартість27 816,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (жалюзі вертикальні)
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі тканинні
Очікувана вартість40 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби домашнього текстилю
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість4 158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39510000-0 Вироби домашнього текстилю
Очікувана вартість4 928,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні
Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системижал.зі вертикальні
Очікувана вартість4 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВертикальні жалюзі
Очікувана вартість5 532,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі
Очікувана вартість17 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro