Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39515100-6»
-
ID: UA-2026-08-13-007875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкустичні штори
Оголошено13 серп. 14:33
Прийом пропозицій13 серп. 14:33 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2023-08-29-006740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШГВ23Т-382 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (Штори, портьєри, тюль в асортименті)
Оголошено29 серп. 2023 13:47
Прийом пропозицій29 серп. 2023 13:47 – 10 вер. 2023 17:00 -
ID: UA-2026-08-28-000519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39510000-0 Вироби домашнього текстилю
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015: 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (Штори полотняні)
Ім'я:Крічфалуші Юрій АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380960897470 Факс:+380314324465ЄДРПОУ:03344332Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтори
Очікувана вартість2 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтори
Очікувана вартість5 044,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби домашнього текстилю
Очікувана вартість30 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПредмети інтер'єру (штора кулісна).
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТюлевий виріб
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтори
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено4 серп. 15:35
Прийом пропозицій4 серп. 15:35 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-009271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтора готова "Кашемір"2,5*2,4
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Рулонна штора Льон; Рулонна штора блєкаут Umbra В.О. Gray» згідно Код ДК 021:2015 – 39510000-0 «Вироби домашнього текстилю»
Очікувана вартість32 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтори ролетні
Очікувана вартість8 200,01 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтори
Очікувана вартість20 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-008988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВертикальні та рулонні штори (за кодом ДК 021:2015 : 39510000-0 Вироби домашнього текстилю)
Очікувана вартість27 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект штор в т.ч.: штора 20м*1шт, штора 10м*2шт, ламбрикен 11.8м*1шт
Очікувана вартість70 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтори-жалюзі вертикальні
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-012280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі вертикальні і мультиштора «Бакума».
Ім'я:Мельник Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380382717571 Факс:+380382717570ЄДРПОУ:14163438Очікувана вартість15 848,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю
Оголошено9 лип. 12:20
Прийом пропозицій9 лип. 12:20 – 17 лип. 12:13Очікувана вартість96 425,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-005390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби домашнього текстилю
Очікувана вартість16 822,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro