Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39515000-5»

  • ID: UA-2026-08-28-010320-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ролети в асортименті

    Ім'я:
    Кравчук Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:19

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:19 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    303 073,08 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 6 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-13-007875-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Акустичні штори

    Ім'я:
    Ваглай Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669055876 ЄДРПОУ:
    43356036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 14:33

    Прийом пропозицій
    13 серп. 14:33 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    275 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 20 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-07-20-001163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Жалюзі

    Ім'я:
    Гроголь Володимир Ігорович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380684752365 Веб сайт:
    http://www.uspa.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38728512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 09:59

    Прийом пропозицій
    20 лип. 09:59 – 31 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    395 190,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2024-04-05-006696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    С_24Т-155_ДК 021:2015 - 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (Штори, портьєри, кухонні штори та тканинні жалюзі)

    Ім'я:
    Олексій Глотов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674032084 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 квіт. 2024 13:39

    Прийом пропозицій
    5 квіт. 2024 13:39 – 15 квіт. 2024 15:00
    Очікувана вартість

    48 009,60 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2023-08-29-006740-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ШГВ23Т-382 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (Штори, портьєри, тюль в асортименті)

    Ім'я:
    Сергій Демченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675775883 ЄДРПОУ:
    00153146
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 2023 13:47

    Прийом пропозицій
    29 серп. 2023 13:47 – 10 вер. 2023 17:00
    Очікувана вартість

    98 181,09 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2023-07-25-005060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ПГВ 23Т-198_ДК 021:2015 - 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (Жалюзі в асортименті)

    Ім'я:
    Дмитро Яремченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532515573 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00153100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 лип. 2023 12:05

    Прийом пропозицій
    25 лип. 2023 12:05 – 8 серп. 2023 15:00
    Очікувана вартість

    1 762 685,55 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39510000-0 Вироби домашнього текстилю (тканинні ролети типу день-ніч, жалюзі горизонтальні, жалюзі вертикальні)

    Ім'я:
    Віталій Драган
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332780506 Веб сайт:
    http://energy.volyn.ua/
    ЄДРПОУ:
    00131512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    300 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009675-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби домашнього текстилю

    Ім'я:
    Марія Маковійчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372535277 Веб сайт:
    https://omdc.cv.ua/
    ЄДРПОУ:
    45002411
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008971-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ролета

    Ім'я:
    Ірина Покидько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680106695 ЄДРПОУ:
    44050616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 562,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ролети тканинні (ДК021-2015: 39510000-0 — Вироби домашнього текстилю)

    Ім'я:
    Надія Соколова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982125030 ЄДРПОУ:
    04055104
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 439,96 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003967-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тканинні жалюзі

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    47 270,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003701-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Жалюзі вертикальні ANNA 127 мм. ДК 021:2015:39515440-1 Вертикальні жалюзі

    Ім'я:
    Марина Постол
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463161191, +380989994324 ЄДРПОУ:
    38860558
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 816,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (жалюзі вертикальні)

    Ім'я:
    Христина Грамяк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979392515 ЄДРПОУ:
    44033132
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002469-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Жалюзі тканинні

    Ім'я:
    Білик Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974891414 ЄДРПОУ:
    02007532
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 675,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003649-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби домашнього текстилю

    Ім'я:
    Мовчанова Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:
    +380365422005
    ЄДРПОУ:
    01999833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 158,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39510000-0 Вироби домашнього текстилю

    Ім'я:
    Вікторія Сорока
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969158506 Веб сайт:
    https://bershad.health.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    01982494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 928,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000969-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Жалюзі вертикальні

    Ім'я:
    Людмила Сторожук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687278792 ЄДРПОУ:
    21723820
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008523-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    жал.зі вертикальні

    Ім'я:
    Дук Руслана Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380334222408 ЄДРПОУ:
    04051359
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 325,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-007426-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вертикальні жалюзі

    Ім'я:
    Павло Ратов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432651104 Веб сайт:
    http://vinemd.org.ua
    ЄДРПОУ:
    36364624
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 532,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005549-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Механізм беста міні для рулонних штор

    Ім'я:
    Костянтин ДОЛИНСЬКИЙ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502116130 ЄДРПОУ:
    32599207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    183,80 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro