Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39514100-9»
-
ID: UA-2026-08-25-014139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю (комплекти постільної білизни, комплекти постільних речей, рушники) для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Оголошено25 серп. 22:47
Прийом пропозицій25 серп. 22:47 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2024-04-24-011866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_24Т-192_ДК 021:2015 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (білизна постільна, покривала, подушки, рушники, наматрацники)
Оголошено24 квіт. 2024 15:06
Прийом пропозицій24 квіт. 2024 15:06 – 2 трав. 2024 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-000929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушник бавовняний вафельний ТС А01XJ.01820-221:2019 (01)
Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушники
Очікувана вартість6 899,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушники
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушник махра
Очікувана вартість183,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби домашнього текстилю
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушник обрядовий
Очікувана вартість1 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушники
Очікувана вартість1 372,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПредмети, матеріали та продукція призначена для відзначення та нагородження
Очікувана вартість3 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушники махрові (код 39510000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість504,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39510000-0 Вироби домашнього текстилю (ковдри, постільна білизна, рушники)
Очікувана вартість63 812,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушник обрядовий
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДитячий рушник
Очікувана вартість3 660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильні вироби для забезпечення діяльності кризової кімнати служби "Денний центр соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (з кризовою кімнатою)"
Очікувана вартість17 235,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушники вишиті
Очікувана вартість5 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабори рушників
Очікувана вартість32 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРушник махровий, вид 1
Оголошено13 серп. 12:47
Прийом пропозицій19 серп. 10:00 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість460 500,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-011037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостільна білизна, рушники (Код ДК 021:2015- (39510000-0 - Вироби домашнього текстилю), (39512000-4 - Постільна білизна), (39514100-9 – Рушники))
Очікувана вартість38 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушник з мікрофібри, комплект 3 шт
Очікувана вартість61 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro