Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39513100-2»
-
ID: UA-2026-08-26-003096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системискатерка вишита
Ім'я:Пшиворський Ярослав ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380686686405 ЄДРПОУ:05463294Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодарункова продукція
Очікувана вартість1 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкатертини
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання товару(скатерки)
Очікувана вартість6 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкатертина La Nuit Jolanta світло-сірий, водонепроникна, 140х240 см, 100% поліестер
Ім'я:Завгородня Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445276724 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість5 385,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 — 39513100-2 — Скатертини
Ім'я:Турейська-Гайдай Алла МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380970865556 ЄДРПОУ:24978319Очікувана вартість30 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання товару
Очікувана вартість1 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-003459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкатертина (силіконова, 0,8 мм, 0,6 м)
Очікувана вартість193,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-000342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системискатертини
Ім'я:Мотович Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382657380 Факс:+380382657380ЄДРПОУ:39816211Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-004547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупка подарунків (скатертин) матерям, дружинам загиблих військовослужбовців ТГ до Дня матері
Очікувана вартість25 584,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-004416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'який інвентар
Очікувана вартість10 002,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-002273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби з текстилю в асортименті
Ім'я:Муштук Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено26 трав. 10:43
Прийом пропозицій26 трав. 10:43 – 4 черв. 10:00Очікувана вартість101 408,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-004836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкатерка біла (ДК 021-2015 - 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю)
Ім'я:Кащук Ганна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384121394 Факс:+380384121394ЄДРПОУ:14153339Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-008092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкатертина
Очікувана вартість21 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-000614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкатертина лляна
Ім'я:Коверняга Леся ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384040889 Факс:+380384040171Веб сайт: ЄДРПОУ:04060789Очікувана вартість5 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-010595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCкатертини з логотипом (дизайн, пошив, нанесення логотипу) (ДК 021:2015: 39513100-2 Скатертини) для проведення Відкритого чемпіонату міста Києва з кікбоксингу WAKO з 27 лютого по 01 березня 2026 року
Очікувана вартість31 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-003504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкатертина "Українська"Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)39510000-0 - Вироби домашнього текстилю
Очікувана вартість21 728,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-002971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодарункові набори (скатертини)
Ім'я:Коверняга Леся ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384040889 Факс:+380384040171Веб сайт: ЄДРПОУ:04060789Очікувана вартість4 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-001259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби з текстилю в асортименті
Ім'я:Муштук Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено6 трав. 09:36
Прийом пропозицій6 трав. 09:36 – 18 трав. 10:00Очікувана вартість101 408,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-17-001040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкатертина з логотипом
Очікувана вартість24 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro