Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39512300-7»
-
ID: UA-2024-04-24-011866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_24Т-192_ДК 021:2015 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (білизна постільна, покривала, подушки, рушники, наматрацники)
Оголошено24 квіт. 2024 15:06
Прийом пропозицій24 квіт. 2024 15:06 – 2 трав. 2024 15:00 -
ID: UA-2026-08-14-002332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильні вироби для забезпечення діяльності кризової кімнати служби "Денний центр соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (з кризовою кімнатою)"
Очікувана вартість17 235,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаматрацники
Ім'я:Тимошик Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414346204 ЄДРПОУ:08563398Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинаматрацники
Очікувана вартість8 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНаматрацник 90х200х20 см, наволочка 50х70 см, простирадло 150х215 см, підковдра 145х215 см, подушка 50х70 см, ковдра 140х210 см
Оголошено6 серп. 15:05
Прийом пропозицій6 серп. 15:05 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 004 200,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-16-010314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (Подушка ; Наволочка матрацна ; Покривало 140*110; Ковдра 140*110 вовняна; Ковдра 110*140 бавовняна; Рушник вафельний; Рушник махровий; Комплект постільної білизни.)
Оголошено16 лип. 18:06
Прийом пропозицій16 лип. 18:06 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість549 625,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-009673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю: простирадло, наволочка, подушка (60*60 см), подушка (50*70 см), ковдра, підковдра, ковдра напіввовняна, покривало гобеленове, наматрацник на резинці
Оголошено6 лип. 16:45
Прийом пропозицій6 лип. 16:45 – 14 лип. 16:00Очікувана вартість891 666,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-005749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатрац ватний,рушник махровий,подушка,ковдра дитяча,комплект дитячої постільної білизни,наматрасник,покривало дитяче
Ім'я:Кривдик Наталія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686463240 Факс:+380385329367ЄДРПОУ:04402729Очікувана вартість65 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-004450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби домашнього текстилю
Очікувана вартість99 815,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-003797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено23 черв. 11:03
Прийом пропозицій23 черв. 11:03 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість230 150,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-007522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильні вироби та постільні речі за кодом ДК:021:2015: 39510000-0 «Вироби домашнього текстилю»
Ім'я:Нечипор Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:+380382618395ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість29 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-008070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – код 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (ковдри, півковдри, подушки. простирадла, рушники, наматрасники)
Оголошено8 черв. 14:52
Прийом пропозицій8 черв. 14:52 – 16 черв. 09:30Очікувана вартість633 250,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-006578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби домашнього текстилю
Очікувана вартість99 176,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-010098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаматрацник
Очікувана вартість5 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-004079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (ДК 021:2015: 39512300 Наматрацники)
Очікувана вартість39 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-014032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю
Ім'я:Іванюк Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380505975781,380505975781 ЄДРПОУ:03188795Оголошено16 квіт. 20:34
Прийом пропозицій16 квіт. 20:34 – 24 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість192 809,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-01-009493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (39512300-7 Наматрацники) Наматрацник АкваСтоп 80*190 см
Ім'я:Ткаченко Наталія ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988485864 Факс:+380465627520ЄДРПОУ:41414420Очікувана вартість17 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-002235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаматрацники
Очікувана вартість98 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-008056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект постелі 1,5сп (сатин), Наматрацник 90*190*20, рушник 50*90, рушник 70*140
Очікувана вартість34 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-003584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (наматрацник)
Очікувана вартість4 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro