Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39512000-4»
-
ID: UA-2024-04-24-011866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_24Т-192_ДК 021:2015 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (білизна постільна, покривала, подушки, рушники, наматрацники)
Оголошено24 квіт. 2024 15:06
Прийом пропозицій24 квіт. 2024 15:06 – 2 трав. 2024 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-004651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39510000-0 Вироби домашнього текстилю
Очікувана вартість1 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаволочка верхня на подушку (Тип 1, Вид 1) ТС А01XJ.13681-220:2019 (01)
Очікувана вартість25 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПростирадло Вид 1 ТС А01XJ.02125-189:2019 (01)
Очікувана вартість143 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект постільної білизни
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипостільна білизна
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДитяча постіль (комплект)
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаволочки 50*70, Подушки 50*70 за ДК 021:2015 39510000-0 Вироби домашнього текстилю
Ім'я:Марина КривоносоваE-mail: [email protected] Телефон: +380563772014, +380984296340 ЄДРПОУ:20307568Очікувана вартість16 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти постільної білизни дитячий
Очікувана вартість8 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю (комплекти постільної білизни, комплекти постільних речей, рушники) для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Оголошено25 серп. 22:47
Прийом пропозицій25 серп. 22:47 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість810 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-004832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушники для обличчя для ЗДО
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДитяча постіль (комплект)
Очікувана вартість34 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби домашнього текстилю (код ДК 021:2015: 39510000-0)
Очікувана вартість47 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект постільної білизни (1,5*2)
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39510000-0 Вироби домашнього текстилю (ковдри, постільна білизна, рушники)
Очікувана вартість63 812,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (Покривало (39510000-0 Вироби домашнього текстилю), Простирадло 39512100-5 Простирадла), Подушка (39516120-9 Подушки), Наволочка (39512500-9 Наволочки))
Оголошено14 серп. 15:43
Прийом пропозицій14 серп. 15:43 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість274 924,44 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-002332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильні вироби для забезпечення діяльності кризової кімнати служби "Денний центр соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (з кризовою кімнатою)"
Очікувана вартість17 235,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю (комплект постільної білизни полуторний)
Оголошено13 серп. 17:21
Прийом пропозицій13 серп. 17:21 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість717 975,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-007795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаматрацники
Ім'я:Тимошик Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414346204 ЄДРПОУ:08563398Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинаматрацники
Очікувана вартість8 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro