Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39511100-8»
-
ID: UA-2024-04-24-011866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_24Т-192_ДК 021:2015 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (білизна постільна, покривала, подушки, рушники, наматрацники)
Оголошено24 квіт. 2024 15:06
Прийом пропозицій24 квіт. 2024 15:06 – 2 трав. 2024 15:00 -
ID: UA-2026-08-27-006983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивироби текстилю
Очікувана вартість30 502,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39510000-0 Вироби домашнього текстилю (ковдри, постільна білизна, рушники)
Очікувана вартість63 812,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильні вироби для забезпечення діяльності кризової кімнати служби "Денний центр соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (з кризовою кімнатою)"
Очікувана вартість17 235,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНаматрацник 90х200х20 см, наволочка 50х70 см, простирадло 150х215 см, підковдра 145х215 см, подушка 50х70 см, ковдра 140х210 см
Оголошено6 серп. 15:05
Прийом пропозицій6 серп. 15:05 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 004 200,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-004265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовдра дитяча /140*110/ IDEIA
Очікувана вартість12 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (Подушка, ковдра)
Оголошено27 лип. 15:34
Прийом пропозицій27 лип. 15:34 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість339 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-000337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовдри, подушки (Код ДК 021:2015-(( 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю),( 39511100-8 – Ковдри),( 39516120-9 – Подушки))
Очікувана вартість56 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю (Подушка ; Наволочка матрацна ; Покривало 140*110; Ковдра 140*110 вовняна; Ковдра 110*140 бавовняна; Рушник вафельний; Рушник махровий; Комплект постільної білизни.)
Оголошено16 лип. 18:06
Прийом пропозицій16 лип. 18:06 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість549 625,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-006270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокривала
Ім'я:Сеньковець Вікторія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю
Оголошено9 лип. 12:20
Прийом пропозицій9 лип. 12:20 – 17 лип. 12:13Очікувана вартість96 425,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-009673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю: простирадло, наволочка, подушка (60*60 см), подушка (50*70 см), ковдра, підковдра, ковдра напіввовняна, покривало гобеленове, наматрацник на резинці
Оголошено6 лип. 16:45
Прийом пропозицій6 лип. 16:45 – 14 лип. 16:00Очікувана вартість891 666,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-010672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання ковдр (ДК 021:2015 (CPV) - 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (39511100-8 Ковдри)
Оголошено3 лип. 21:19
Прийом пропозицій3 лип. 21:19 – 13 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість182 700,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-010194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовдри та подушки
Очікувана вартість82 895,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю
Оголошено30 черв. 15:16
Прийом пропозицій30 черв. 15:16 – 8 лип. 14:47Очікувана вартість94 742,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-000408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовдри
Ім'я:Кравченко Катерина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544426344 ЄДРПОУ:44300885Очікувана вартість23 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект постільної білизни, подушка, ковдра («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилю)
Ім'я:Наталія Вікторівна МатіївE-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734210Оголошено24 черв. 13:53
Прийом пропозицій24 черв. 13:53 – 2 лип. 01:00Очікувана вартість131 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-005749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатрац ватний,рушник махровий,подушка,ковдра дитяча,комплект дитячої постільної білизни,наматрасник,покривало дитяче
Ім'я:Кривдик Наталія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686463240 Факс:+380385329367ЄДРПОУ:04402729Очікувана вартість65 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-003797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено23 черв. 11:03
Прийом пропозицій23 черв. 11:03 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість230 150,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-011079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39510000-0 Вироби домашнього текстилю Ковдри, подушки, постільна білизна (ІТ)
Ім'я:Соловей Олена ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість17 414,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro