Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39500000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-008952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖалюзі вертикальні віконні із монтажем
Оголошено2 вер. 14:51
Прийом пропозицій2 вер. 14:51 – 18 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-004469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНамет пневмокаркасний у комплекті код ДК 021:2015:39520000-3 Готові текстильні вироби
Оголошено2 вер. 11:42
Прийом пропозицій2 вер. 11:42 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСітка затінкова 80% 3,0х50м темно-зелена
Оголошено1 вер. 18:09
Прийом пропозицій7 вер. 09:00 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-009841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСітка проти граду 2,8 х 7,8 kristal LL, ширина 3,85 м; Комплект для монтажу сітки проти граду: пластикові кріплення, троси, гаки
Ім'я:Дзюба Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Веб сайт: ЄДРПОУ:30401456Оголошено1 вер. 16:25
Прийом пропозицій1 вер. 16:25 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-009452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпальні мішки (СПАЛЬНІ МІШКИ, 824 шт.)
Оголошено1 вер. 16:10
Прийом пропозицій1 вер. 16:10 – 17 вер. 09:05 -
ID: UA-2026-09-01-006791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (Рятувальні пояси)
Оголошено1 вер. 14:33
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТарпаулин, код згідно з ДК 021:2015:39520000-3 Готові текстильні вироби
Ім'я:Сергій МалиновськийE-mail: [email protected] Телефон: +380412423859 Веб сайт: ЄДРПОУ:38624322Оголошено1 вер. 11:50
Прийом пропозицій1 вер. 11:50 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНаволочки; Ковдри; Простирадла; Рушники; Подушки; Наматрацники
Оголошено1 вер. 11:20
Прийом пропозицій1 вер. 11:20 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотно сіткове вузлове поліамідне
Оголошено31 серп. 21:57
Прийом пропозицій31 серп. 21:57 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39520000-3 - Готові текстильні вироби (Намет пневмокаркасний)
Ім'я:Ватаманіца Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380680957681 ЄДРПОУ:37978278Оголошено31 серп. 18:23
Прийом пропозицій31 серп. 18:23 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтидронова сітка
Оголошено31 серп. 16:39
Прийом пропозицій31 серп. 16:39 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Антидронова сітка», код 39540000-9 за ДК 021:2015 «Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки»
Оголошено31 серп. 16:32
Прийом пропозицій31 серп. 16:32 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСітки москітні
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:21313677Оголошено31 серп. 11:49
Прийом пропозицій31 серп. 11:49 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-003519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемінь стяжний автомобільний
Оголошено31 серп. 11:48
Прийом пропозицій31 серп. 11:48 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-003416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби домашнього текстилю (код за ЄЗС ДК 021:2015: 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Оголошено31 серп. 11:44
Прийом пропозицій31 серп. 11:44 – 12 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-001898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи
Оголошено31 серп. 10:41
Прийом пропозицій31 серп. 10:41 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-30-000847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТенти з вологостійкого брезенту щільністю 450г/м2. Розмір 6х10 метрів.
Оголошено30 серп. 23:31
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-29-000553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТрос буксирувальний
Оголошено29 серп. 16:16
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛіжко польове розкладне
Оголошено29 серп. 16:10
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 16:02 -
ID: UA-2026-08-29-000369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки розрізнення текстильні
Оголошено29 серп. 13:40
Прийом пропозицій29 серп. 13:40 – 6 вер. 15:00