Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39341000-4»
-
ID: UA-2026-08-26-000675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-733_39340000-7 Обладнання для газових мереж (Блок редукування газу (БРГ))
Оголошено26 серп. 09:09
Прийом пропозицій26 серп. 09:09 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-010857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій задаючий
Оголошено25 серп. 15:52
Прийом пропозицій25 серп. 15:52 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-004208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРегулятори тиску газу
Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиредуктор, кільце стопорне
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість1 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапальники електричні газові в асортименті
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено19 серп. 15:14
Прийом пропозицій19 серп. 15:14 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість57 300,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-002460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39340000-7 Обладнання для газових мереж
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість1 158,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРедуктор універсальний
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено6 серп. 19:51
Прийом пропозицій6 серп. 19:51 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 300,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-005939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРедуктор ацетиленовий
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість1 627,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39340000-7 Обладнання для газових мереж
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість20 907,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШГРП (Шафовий газорегуляторний пункт) Dival 500TR/50/65/1
Ім'я:Паламарчук Сергій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380474625921 Факс:+380474625921ЄДРПОУ:25584373Очікувана вартість313 992,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39340000-7 Обладнання для газових мереж
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість19 160,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39340000-7 Обладнання для газових мереж
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість6 037,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-012651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГазовий пальник в комплекті
Оголошено15 черв. 17:28
Прийом пропозицій19 черв. 00:00 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість14 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-001058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазовий пальник, 1300°С з металевим соплом 20 мм (за кодом ДК 021:2015 - 39340000-7 Обладнання для газових мереж)
Очікувана вартість4 194,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-007482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРегулятори тиску газу
Оголошено1 черв. 14:27
Прийом пропозицій1 черв. 14:27 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 427 902,72 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-006951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафовий газорегуляторний пункт (ДК 021:2015: код «39340000-7» - «Обладнання для газових мереж» («39341000-4» - «Газове обладнання для роботи під високим тиском»))
Оголошено29 трав. 14:38
Прийом пропозицій29 трав. 14:38 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість294 240,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-006878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафовий газорегуляторний пункт (ДК 021:2015: код «39340000-7» - «Обладнання для газових мереж» («39341000-4» - «Газове обладнання для роботи під високим тиском»))
Оголошено29 трав. 14:35
Прийом пропозицій29 трав. 14:35 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість490 260,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-26-001015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРедуктори для балонів
Очікувана вартість58 402,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-23-000172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРегулятори тиску газу
Оголошено23 трав. 10:01
Прийом пропозицій23 трав. 10:01 – 1 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 427 902,72 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-01-006735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39340000-7 Обладнання для газових мереж
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість17 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro