Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39340000-7»
-
ID: UA-2026-08-26-000675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-733_39340000-7 Обладнання для газових мереж (Блок редукування газу (БРГ))
Оголошено26 серп. 09:09
Прийом пропозицій26 серп. 09:09 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-010857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій задаючий
Оголошено25 серп. 15:52
Прийом пропозицій25 серп. 15:52 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-008520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРедуктор газовий
Очікувана вартість4 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39340000-7 - Обладнання для газових мереж.
Очікувана вартість2 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок газовий SIT В
Ім'я:Катерина ПанасенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380934349929 Веб сайт: ЄДРПОУ:04403444Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРегулятори тиску газу
Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПальник пропан з клапаном Сігма
Очікувана вартість520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для газових мереж
Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСигналізатор газ. Страж
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали, будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом - пальник газовий -1 шт
Очікувана вартість280,43 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигазовий пальник І=780мм з шлангом І=2м, пальник газовий для пайки з п'єзопідпалом12мм 198мм,
Очікувана вартість2 129,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСигналізатор газу
Очікувана вартість1 485,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39340000-7 - Обладнання для газових мереж(Регулятор будинковий газовий РДГС - 10).
Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСигналізатор газу
Очікувана вартість2 386,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект монтажний до коректора
Ім'я:Козловцева Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385445628 Факс:+380385445628ЄДРПОУ:14151464Очікувана вартість15 120,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-26-003805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазорегуляторний пункт будинкового типу ШГРД-20FE-M з регулятором тиску газу FE-25 BP
Очікувана вартість16 140,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39340000-7 Обладнання для газових мереж - Редуктор балонний БКО-50ДМ, 6/9 мм, кисень, Донмет.
Очікувана вартість1 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафовий газорегуляторний пункт
Оголошено25 серп. 15:45
Прийом пропозицій25 серп. 15:45 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-001155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСигналізатор газу, код ДК 021:2015 39340000-7 Обладнання для газових мереж
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для газових мереж
Ім'я:Тетяна КачуровськаE-mail: [email protected] Телефон: +380459597104 Веб сайт: ЄДРПОУ:25196197Очікувана вартість86 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro