Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39314000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-009079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислове кухонне обладнання
Оголошено31 серп. 15:45
Прийом пропозицій31 серп. 15:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна 2 листа GN 2/1 ШЖ-2, 910х760 мм, h-1340 мм,400 В, 9,6 кВт
Ім'я:Паращинець Наталія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість55 308,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для харчоблоку
Оголошено22 серп. 16:32
Прийом пропозицій22 серп. 16:32 – 30 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість508 987,77 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-012874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне обладнання для дооснащення кулінарного ХАБу в рамках навчально-практичного центру Кухар. Кондитер. Майстер ресторанного обслуговування «АРТФУДцентр»
Оголошено21 серп. 19:52
Прийом пропозицій21 серп. 19:52 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 284 036,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Піч пароконвекційна, Котел харчоварильний, Сковорода електрична промислова (39314000-6 промислове кухонне обладнання))
Оголошено21 серп. 15:17
Прийом пропозицій21 серп. 15:17 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість601 388,89 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-010331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Очікувана вартість62 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 39310000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Стіл н/с проф. з ванною 450х450мм, мийка зліва Н=300мм, безшовна 1200х600х850мм, стіл н/с проф. з полкой та бортом 600х600х850мм – 39314000-6)
Очікувана вартість66 832,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислова посудомийна машина 2026
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСковорода СЕМ-0,2
Очікувана вартість52 865,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний інвентар для шкільних їдалень (жарочна шафа) 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування відповідно до рішення сесії від 07 серпня 2026р. №2487
Очікувана вартість46 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартоплечиска професійна за кодом ДК 021:2015:39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування
Очікувана вартість98 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитяжний зонт острівний (за кодом ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено12 серп. 14:21
Прийом пропозицій12 серп. 14:21 – 20 серп. 15:00Очікувана вартість14 662,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-012837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПароконвектомат
Оголошено11 серп. 19:00
Прийом пропозицій11 серп. 19:00 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість93 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-010306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39310000-8 — Обладнання для закладів громадського харчування (Пароконвектомат ДК 021:2015: 39314000-6 — Промислове кухонне обладнання, Посудомийна машина ДК 021:2015: 39314000-6 — Промислове кухонне обладнання)
Оголошено7 серп. 15:58
Прийом пропозицій7 серп. 15:58 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість397 666,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-012324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПланетарний міксер TEFAL BAKE ESSENTIAL.
Очікувана вартість8 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне обладнання
Оголошено6 серп. 15:07
Прийом пропозицій6 серп. 15:07 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість230 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-012979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясорубка BOSСH.
Очікувана вартість9 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для шкільної їдальні
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Оголошено5 серп. 16:21
Прийом пропозицій5 серп. 16:21 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість714 813,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-000202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для їдальні
Оголошено5 серп. 08:25
Прийом пропозицій5 серп. 08:25 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 575 211,11 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-010493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для харчоблоків закладів освіти Богородчанської селищної ради за ДК 021:2015 – ДК 021:2015 – 39310000-8 «Обладнання для закладів громадського харчування» конкретний код:39314000-6 «Промислове кухонне обладнання (підлогові стелажі для сушіння посуду)».
Оголошено27 лип. 16:54
Прийом пропозицій27 лип. 16:54 – 4 серп. 18:00Очікувана вартість54 916,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась