Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39312200-4»
-
ID: UA-2026-09-02-003974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКотел харчовий електричний КПЭ-400 з міксером круглий
Оголошено2 вер. 11:26
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПароконвектомати
Оголошено31 серп. 14:25
Прийом пропозицій31 серп. 14:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПароконвектомат
Оголошено31 серп. 11:08
Прийом пропозицій31 серп. 11:08 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонвекційна піч (код ДК 021:2015:39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено30 серп. 22:16
Прийом пропозицій30 серп. 22:16 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Овочерізка з набором дисків. Стіл холодильний 3-х дверний 1795х700х860 мм)
Ім'я:Олексій ТерновойE-mail: [email protected] Телефон: +380432563974, +380432273626 ЄДРПОУ:26235522Оголошено28 серп. 16:04
Прийом пропозицій28 серп. 16:04 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для харчоблоків закладів освіти Київського району м. Одеси, код 39310000-8 — Обладнання для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено28 серп. 15:45
Прийом пропозицій28 серп. 15:45 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Обладнання для харчоблоків закладів освіти Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області)
Оголошено28 серп. 15:07
Прийом пропозицій28 серп. 15:07 – 6 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-008476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для харчоблоків шкільних їдалень
Оголошено28 серп. 15:03
Прийом пропозицій28 серп. 15:03 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Овочерізка з набором дисків. Картоплечистка. Прилавок для столових приладів 600х780х1300 мм. Марміт других страв 1770x780x1300мм. Стіл нейтральний кутовий 1050х1050х850 мм. Марміт перших страв 1100х780х1300 мм.)
Оголошено28 серп. 13:22
Прийом пропозицій28 серп. 13:22 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-004455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Овочерізка з набором дисків. М'ясорубка ентерпрайс 240 кг/год. Картоплечистка. Стелаж на 4 полиці 1200х400х1800 мм. Котел харчовий електричний на 60л)
Оголошено28 серп. 11:57
Прийом пропозицій28 серп. 11:57 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-009072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Піч пароконвекційна на 10 рівнів інжекторного типу. Овочерізка з набором дисків. Підставка під пароконвектомат універсальна двосекційна 940х890х850 мм.)
Оголошено27 серп. 15:12
Прийом пропозицій27 серп. 15:12 – 4 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-27-005736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛот 1 - Плита електрична 4-конфорочна без жарочної шафи, Шафа жарочна двокамерна, Стіл виробничий з ванною мийною, пристінний борт, нержавіюча сталь; Лот 2 - Сковорода електрична промислова, Міксер планетарний
Оголошено27 серп. 13:07
Прийом пропозицій27 серп. 13:07 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-005523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Шафа пекарська 2-х секційна. Овочерізка з набором дисків. Стіл виробничий з бортом та полицею 1000х600х850 мм. Сушка дворівнева з нержавійки для тарілок і стаканів. Шафа для хліба (4 дерев’яних лотки).
Оголошено27 серп. 12:50
Прийом пропозицій27 серп. 12:50 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-000050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне обладнання (пароконвектомат в комплекті з підставкою) ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Оголошено27 серп. 01:14
Прийом пропозицій27 серп. 01:14 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-012454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Піч пароконвекційна на 10 рівнів інжекторного типу. Котел харчовий електричний на 60л. Марміт других страв 1770х700х1290 мм. Марміт перших страв 1100х700х1290 мм. Прилавок для столових приладів 600х770х1410 мм. Елемент
нейтральний до лінії роздачі 1200х700х1290 мм. Картоплечистка. Овочерізка з набором дисків. Хліборізка настільного типу на 32 ножа. Підставка під пароконвектомат універсальна двосекційна 940х890х850 мм. Шафа пекарська 2-х секційна) Оголошено26 серп. 16:47
Прийом пропозицій26 серп. 16:47 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-26-009351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Овочерізка з набором дисків. Картоплечистка. Марміт других страв 1770x700x1290мм. Прилавок для столових приладів 600х770х1410 мм. Холодильна шафа однодверна 510 л.)
Оголошено26 серп. 15:04
Прийом пропозицій26 серп. 15:04 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-24-000531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі та приспособи з нержавіючої сталі
Оголошено24 серп. 09:15
Прийом пропозицій24 серп. 09:15 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-001181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка
Очікувана вартість31 398,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильник Grunhelm S176 М55
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита індукційна Grunhelm GI-2025
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro