Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39312100-3»
-
ID: UA-2026-08-28-009627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для харчоблоків закладів освіти Київського району м. Одеси, код 39310000-8 — Обладнання для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено28 серп. 15:45
Прийом пропозицій28 серп. 15:45 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Овочерізка з набором дисків. М'ясорубка ентерпрайс 240 кг/год. Картоплечистка. Стелаж на 4 полиці 1200х400х1800 мм. Котел харчовий електричний на 60л)
Оголошено28 серп. 11:57
Прийом пропозицій28 серп. 11:57 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-005689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системим'ясорубка ручна
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"М'ясорубка" (ДК 021:2015 (CPV): "39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування")
Очікувана вартість37 899,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-16-000360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ясорізка
Очікувана вартість4 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПароконвектомат професійний електричний 10 GN 1/1, Овочерізка, Посудомийна машина, М’ясорубка
Ім'я:Очеретна Вікторія ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380986625579 ЄДРПОУ:21723352Оголошено5 серп. 10:59
Прийом пропозицій5 серп. 10:59 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість760 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-005988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясорубка APACH ATS 22 UT ПОВНИЙ УНГЕР 3Ф
Очікувана вартість56 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для харчоблоків закладів освіти
Оголошено31 лип. 15:43
Прийом пропозицій31 лип. 15:43 – 9 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 007 146,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-004059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний інвентар для шкільних їдалень ( мясорубки) 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування
Очікувана вартість39 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для харчоблоку шкільної їдальні (код CPV за ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено21 лип. 13:04
Прийом пропозицій21 лип. 13:04 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість308 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-001540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39312100-3 М’ясорізки:М'ясорізки HURAKAN HKN 22S ПОВНИЙ УНГНР 1Ф (2 ШТ), М'ясорізка HURAKAN HKN 12SS 750 W НЕРЖАВІЙКА СТАЛЬ РЕВЕРС
Очікувана вартість90 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-004455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ясорубка
Очікувана вартість3 799,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-003860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійна м"ясорубка HURAKAN 240 кг/год, корпус нержавіюча сталь
Очікувана вартість60 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системим’ясорубка для Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №204 Криворізької міської ради за адресою: 500103, м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 105Б
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-010274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ясорізки
Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-005475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ясорізка
Очікувана вартість4 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-002612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для закладів громадського харчування (39312100-3 – М’ясорізки)
Ім'я:Коваленкова Оксана ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість22 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-014975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39312100-3 м’ясорізки
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість5 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-000094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ясорубка Ardesto MGA -1750R (код ДК 021:2015 - 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість2 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-010851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне обладнання для харчоблоку Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Чайка» Хмельницької міської ради (код ДК 021:2015: 39310000-8 — Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено8 квіт. 15:26
Прийом пропозицій8 квіт. 15:26 – 21 квіт. 18:00Очікувана вартість579 000,00 грн
з ПДВЗавершена