Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39311000-5»
-
ID: UA-2026-08-21-012627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для харчоблоку шкільної їдальні Ліцею № 70 Львівської міської ради (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено21 серп. 18:18
Прийом пропозицій21 серп. 18:18 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість278 563,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-002691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючий засіб, відро, віники, рукавички, пакети для сміття (39311000-5 Дрібне приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість3 735,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд (39311000-5 Дрібне приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість11 872,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання кухонного приладдя для харчоблока
Очікувана вартість6 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для закладів загальної середньої освіти (кастрюлі, миски, сковорідки, дошки кухонні, таці під чашки, сушки для посуду)
Очікувана вартість95 779,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд (39311000-5 Дрібне приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість26 925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидрібне приладдя для їдальні
Очікувана вартість19 685,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрібне приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість16 670,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд
Очікувана вартість40 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-011375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідставка для ножів
Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-006372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДека для духової шафи з нержавіючої сталі
Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-002414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини електричних побутових приладів
Ім'я:Михальчук Сергій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено23 черв. 10:18
Прийом пропозицій23 черв. 10:18 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість141 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-004730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини електричних побутових приладів
Ім'я:Михальчук Сергій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено20 трав. 11:36
Прийом пропозицій20 трав. 11:36 – 4 черв. 10:00Очікувана вартість141 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-30-005110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрібне приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість21 469,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-007001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийки кухонна
Очікувана вартість8 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-011372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для харчоблоку
Очікувана вартість20 094,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-015499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВази для фруктів, серветниці
Очікувана вартість29 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-008307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабори для спецій
Очікувана вартість33 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-002359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини електричних побутових приладів
Ім'я:Михальчук Сергій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено20 квіт. 10:39
Прийом пропозицій20 квіт. 10:39 – 28 квіт. 11:00Очікувана вартість128 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-17-006464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрібне приладдя для закладів громадського харчування (Баковідкривач універсальний)
Очікувана вартість210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro