Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39300000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-011008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОбладнання для закладів громадського харчування
Оголошено1 вер. 17:36
Прийом пропозицій1 вер. 17:36 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКотел стравоварочний (код 39310000-8 «Обладнання для закладів громадського харчування» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).
Оголошено1 вер. 17:05
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-006684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектричний пароконвектомат
Оголошено1 вер. 14:30
Прийом пропозицій5 вер. 15:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 3 полиці, Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий підсилений, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 5 полиці, Стелаж виробничий з трубчастими полицями, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж
виробничий з перфорованими полицями, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стіл виробничі без полиці, без пристінного борта. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Стіл виробничі без полиці, з пристінним бортом. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Стіл виробничі з полицею, з пристінним бортом. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Стіл виробничі з 2 полицями, з пристінним бортом. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Полиця-сушка для посуду навісна, Стелаж для сушки посуду (4 полиці), Полиця пристінна навісна, дворівнева, нержавіюча сталь, Стіл-тумба з розпашними дверцятами, нержавіюча сталь, Ванна мийна односекційна, пристінний борт, нержавіюча сталь, глибина мийки 300 мм., Ванна мийна двосекційна, пристінний борт, нержавіюча сталь, глибина мийки 300 мм., Стіл виробничій з ванною мийною. Пристінний борт. Нержавіюча сталь. Глибина мийки 300 мм. Без полиці згідно ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування Оголошено1 вер. 14:09
Прийом пропозицій1 вер. 14:09 – 17 вер. 13:56 -
ID: UA-2026-09-01-004201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОвочерізка, настільна зі змінними дисками
Оголошено1 вер. 12:19
Прийом пропозицій1 вер. 12:19 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-003461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОбладнання для закладів громадського харчування
Оголошено1 вер. 11:45
Прийом пропозицій1 вер. 11:45 – 4 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-31-013648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПароконвектомат та плита за ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Оголошено31 серп. 23:19
Прийом пропозицій31 серп. 23:19 – 16 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-31-012673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВанна мийна виробнича (3-секційна), Ванна мийна виробнича (2-секційна)
Оголошено31 серп. 19:17
Прийом пропозицій4 вер. 15:00 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для створення навчально-практичного центру сучасних харчових технологій, код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування»
Оголошено31 серп. 19:14
Прийом пропозицій31 серп. 19:14 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПароконвектомат в комплекті з аксесуарами (код за ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено31 серп. 18:21
Прийом пропозицій31 серп. 18:21 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39310000-8 — Обладнання для закладів громадського харчування (39312200-4 Електрична індукційна плита (обладнання для харчоблоку закладів освіти Печерського району)
Оголошено31 серп. 17:50
Прийом пропозицій31 серп. 17:50 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиції39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Картоплечистка)
Ім'я:Сорокун Оксана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380996673110 Факс:+380412430810Веб сайт: ЄДРПОУ:01991406Оголошено31 серп. 16:33
Прийом пропозицій31 серп. 16:33 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛінія роздачі іжі (марміт других страв з нержавійки лінії роздачі на 4 GN1 з двома полицями -1шт; нейтральний елемент лінії роздачі з двома додатковими полицями 1200*700*850 – 1 шт; прилавок для столових приборів лінії роздачі з нержавійки – 1 шт; прилавок охолоджувальний з нержавійки лінії роздачі
з кубом 1200*700*1700.-1 шт.) Ім'я:Костючек Владислав ЄвгенійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380673399044 ЄДРПОУ:14321831Оголошено31 серп. 16:12
Прийом пропозицій31 серп. 16:12 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-009079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислове кухонне обладнання
Оголошено31 серп. 15:45
Прийом пропозицій31 серп. 15:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотел харчоварильний електричний, об’єм 100 л, код ДК 021:2015 – 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Оголошено31 серп. 15:47
Прийом пропозицій31 серп. 15:47 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-008811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛінія роздачі (ДК 021:2015 – 39310000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено31 серп. 15:45
Прийом пропозицій31 серп. 15:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПароконвектомати
Оголошено31 серп. 14:25
Прийом пропозицій31 серп. 14:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтерилізатор яєць - 39310000-8
Оголошено31 серп. 13:14
Прийом пропозицій31 серп. 13:14 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-003261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа жарочна 3-х секційна
Оголошено31 серп. 11:38
Прийом пропозицій31 серп. 11:38 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-002898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїХолодильні шафи
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Оголошено31 серп. 11:23
Прийом пропозицій31 серп. 11:23 – 3 вер. 12:00