Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39299300-7»
-
ID: UA-2026-09-02-007666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФурнітура різна
Оголошено2 вер. 14:10
Прийом пропозицій2 вер. 14:10 – 18 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-010322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало настінне
Очікувана вартість2 096,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало настінне
Очікувана вартість3 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркала різні
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало в рамі Е3-01041 (30х120х2) пластик бел. 291, кріпл. універс. -знято з виробництва
Очікувана вартість945,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало настінне
Очікувана вартість1 509,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39290000-1 - Фурнітура різна (Дзеркало заднього виду правий)
Очікувана вартість235,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало з поличкою
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало Берегіня Атлант 1000*800*20 антрацит
Ім'я:Анатолій Борисович КашубськийE-mail: [email protected] Телефон: +380931372055 Веб сайт: ЄДРПОУ:20000025Очікувана вартість3 198,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало з дерев'яною рамкою ДК 021:2015 39299300-7 Скляні дзеркала
Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкляні дзеркала
Очікувана вартість3 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало Nicole 450х600 прямокутне закруглені кути (Код ДК 021:2015 -39290000-1 - Фурнітура різна)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39290000-1 Фурнітура різна (39299300-7 Скляні дзеркала) Дзеркало срібло 4 мм з єврофаскою та профілем (з монтажем)
Очікувана вартість19 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-004855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДзеркало скляне
Ім'я:Роженко Тетяна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385813 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено6 лип. 13:13
Прийом пропозицій6 лип. 13:13 – 14 лип. 12:00Очікувана вартість52 075,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-004723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркала
Очікувана вартість3 609,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-001579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкляні дзеркала
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-003613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало
Очікувана вартість4 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало в рамі Е3-00852 (40х60х2) пластик біл., кріпл. універ. -2712А-291 та дзеркало в рамі Е3-00491 (40х50х2), пластик біле/срібл. кв. 1913-64
Очікувана вартість17 360,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-001194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура різна
Очікувана вартість6 032,33 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro