Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39299200-6»
-
ID: UA-2026-08-29-000014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСкло кулетривке СЗКТ-СК5(БО) розміром 545*325 мм, товщина 70 мм (+-1). Код ДК 021:2015: 39299200-6 — Безпечне скло.
Оголошено29 серп. 04:55
Прийом пропозицій3 вер. 11:00 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-25-007697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпечне скло (автоскло)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено25 серп. 14:17
Прийом пропозицій25 серп. 14:17 – 2 вер. 16:00Очікувана вартість1 340 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-002031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпечне скло (автоскло)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено18 серп. 10:25
Прийом пропозицій18 серп. 10:25 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість734 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-004137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпечне скло (автоскло)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено13 серп. 11:44
Прийом пропозицій13 серп. 11:44 – 21 серп. 16:00Очікувана вартість1 340 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-006326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпечне скло (автоскло)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено4 серп. 13:40
Прийом пропозицій4 серп. 13:40 – 12 серп. 16:00Очікувана вартість1 340 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-002054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом на об’єктах благоустрою (зупиночні павільйони)
Очікувана вартість27 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-009574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0285_ВО) Склопакети для електропоїздів
Оголошено2 лип. 16:43
Прийом пропозицій2 лип. 16:43 – 10 лип. 18:00Очікувана вартість867 180,65 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-011769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015:39290000-1 Фурнітура різна (Скло кузову трамвая Т-3, вітрове середнє, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, вітрове ліве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, вітрове праве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне
скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє середнє, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє ліве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє праве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, бокове, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т6А5, вітрове середнє, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т6А5, вітрове бокове, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т6А5, бокове мале, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т6А5, бокове, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т6А5, бокове велике, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т6А5, двері, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т6А5, бокове кабіни водія, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т3R-PV, бокове, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т3R-PV, кватирки, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло.) Оголошено25 черв. 16:32
Прийом пропозицій25 черв. 16:32 – 3 лип. 01:00Очікувана вартість2 019 734,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-014598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Очікувана вартість234 484,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-009236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015:39290000-1 Фурнітура різна (Скло кузову трамвая Т-3, бокове, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, вітрове середнє, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, вітрове ліве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло;
Скло кузову трамвая Т-3, вітрове праве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє середнє, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє ліве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє праве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло софіту кузову трамвая Т-3, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло) Оголошено11 черв. 14:52
Прийом пропозицій11 черв. 14:52 – 19 черв. 01:00Очікувана вартість2 037 334,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-010051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом на об’єктах благоустрою (зупиночні павільйони)
Очікувана вартість25 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-003460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015:39290000-1 Фурнітура різна (Скло кузову трамвая Т-3, бокове, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, вітрове середнє, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, вітрове ліве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло;
Скло кузову трамвая Т-3, вітрове праве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє середнє, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє ліве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє праве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло софіту кузову трамвая Т-3, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло) Оголошено29 трав. 11:33
Прийом пропозицій29 трав. 11:33 – 6 черв. 01:00Очікувана вартість2 037 334,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-26-012223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015:39290000-1 Фурнітура різна (Скло кузову трамвая Т-3, бокове, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, вітрове середнє, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, вітрове ліве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло;
Скло кузову трамвая Т-3, вітрове праве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє середнє, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє ліве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло кузову трамвая Т-3, заднє праве, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло; Скло софіту кузову трамвая Т-3, відповідний код ЄЗС: 39299200-6 Безпечне скло) Оголошено26 трав. 15:59
Прийом пропозицій26 трав. 15:59 – 3 черв. 01:00Очікувана вартість2 037 334,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-14-009083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБезпечне скло (автоскло)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Очікувана вартість97 700,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-004740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура різна
Очікувана вартість99 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-002631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод 39290000-1 (ДК 021:2015) – Фурнітура різна (39299200-6 Безпечне скло)
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-013513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСкло багатошарове плоске та вітрове
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено2 квіт. 17:48
Прийом пропозицій8 квіт. 16:00 – 15 квіт. 15:00Очікувана вартість1 210 416,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-006696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисне скло за кодом 39290000-1 Фурнітура різна згідно ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-009912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 – 3929 (39290000-1) – фурнітура різна (39299200-6 - безпечне скло (скло з встановленням))
Оголошено18 бер. 14:46
Прийом пропозицій18 бер. 14:46 – 26 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 725 095,19 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-23-012371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 – 3929 (39290000-5) Фурнітура різна (скло з встановленням (39299200-6))
Ім'я:Теплицька Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380500100515 Факс:+380617876496ЄДРПОУ:03328379Оголошено23 лют. 15:54
Прийом пропозицій23 лют. 15:54 – 3 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість351 735,88 грн
з ПДВЗавершена