Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39299000-4»
-
ID: UA-2026-09-03-004996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФурнітура різна
Оголошено3 вер. 11:53
Прийом пропозицій3 вер. 11:53 – 19 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-02-007666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФурнітура різна
Оголошено2 вер. 14:10
Прийом пропозицій2 вер. 14:10 – 18 вер. 15:00Очікувана вартість56 804,42 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів13 дн. 5 г. 2 хв.
-
ID: UA-2026-08-29-000014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСкло кулетривке СЗКТ-СК5(БО) розміром 545*325 мм, товщина 70 мм (+-1). Код ДК 021:2015: 39299200-6 — Безпечне скло.
Оголошено29 серп. 04:55
Прийом пропозицій3 вер. 11:00 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-002205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска 700х600 мм
Ім'я:Лавриненко Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445255363 Факс:+380445255363Веб сайт: ЄДРПОУ:02572508Очікувана вартість3 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСувенірна статуетка зі скла з гравіюванням
Ім'я:Журавчак Галина ОрестівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671559616 Факс:+380324848036ЄДРПОУ:26359951Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало настінне
Очікувана вартість2 096,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпечне скло (автоскло)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено25 серп. 14:17
Прийом пропозицій25 серп. 14:17 – 2 вер. 16:00Очікувана вартість1 340 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-007223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало настінне
Очікувана вартість3 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАмпула 10 мл форми С (КИ) з кільцем перелому. пак. 360 шт. Ампула 3 мл форми В з крапкою зламу (ТИ). пак. 375 шт. Ампула 3 мл форми С (КИ) пак. 375 шт.
Очікувана вартість1 078,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпечне скло (автоскло)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено18 серп. 10:25
Прийом пропозицій18 серп. 10:25 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість734 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-013412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкляний виріб
Ім'я:Лариса ПрокопчукE-mail: [email protected] Телефон: +380673896561, +380673896561 ЄДРПОУ:22564074Очікувана вартість630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпечне скло (автоскло)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено13 серп. 11:44
Прийом пропозицій13 серп. 11:44 – 21 серп. 16:00Очікувана вартість1 340 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-012377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркала різні
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало в рамі Е3-01041 (30х120х2) пластик бел. 291, кріпл. універс. -знято з виробництва
Очікувана вартість945,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-006326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпечне скло (автоскло)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено4 серп. 13:40
Прийом пропозицій4 серп. 13:40 – 12 серп. 16:00Очікувана вартість1 340 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-001603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанка скляна 3 л
Очікувана вартість516,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало настінне
Очікувана вартість1 509,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39290000-1 - Фурнітура різна (Дзеркало заднього виду правий)
Очікувана вартість235,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом на об’єктах благоустрою (зупиночні павільйони)
Очікувана вартість27 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro