Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39298900-6»
-
ID: UA-2026-09-02-007666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФурнітура різна
Оголошено2 вер. 14:10
Прийом пропозицій2 вер. 14:10 – 18 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-005816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39298900-6 Декоративні вироби різні (суванірні набори з логотипом до Дня міста)
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерпантин паперовий кольоровий
Очікувана вартість1 615,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39298900-6 - Декоративні вироби різні
Очікувана вартість31 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнак " Сонях"
Очікувана вартість975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦінні подарунки (декоративні вироби із соляного каменю) для нагородження учасників “Обласного забігу в рамках Всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за героїв України”
Ім'я:Писаренко Ольга ПантелеймонівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472638563 ЄДРПОУ:36446424Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯлинка Преміум зелена, 260см
Очікувана вартість7 110,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиріб декоративний «Клин» з гравіруванням імен загиблих
Ім'я:Тимоцко Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380673534633 Факс:+380322613780Веб сайт: ЄДРПОУ:33839909Очікувана вартість16 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаска карнавальна (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість1 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯлинка для реалізації проєкту "Еко-простір "ЄДНІСТЬ" для бібліотеки-філії №14 Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади
Очікувана вартість1 610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеатральна декорація «Бюст коня» (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість79 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні предмети
Ім'я:Винярська Олена ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686551615 Факс:+380686551615ЄДРПОУ:42135273Очікувана вартість4 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративні вироби
Очікувана вартість4 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративні вироби
Очікувана вартість2 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанер 2Х3 м
Очікувана вартість3 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧаша Треві 3М (Білий L380 w620 h630)
Ім'я:Палій Світлана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680123368 ЄДРПОУ:05463006Очікувана вартість2 450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотопортрети загиблих Героїв (Героїнь) на композиті (ДК 021: 2015 39290000-1 - Фурнітура різна)
Ім'я:Вікторія Вікторівна МорарьE-mail: [email protected] Телефон: +380950710121 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052229Оголошено22 лип. 15:43
Прийом пропозицій22 лип. 15:43 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість224 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-006072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання іменних жетонів для інсталяції "Крила надії"
Очікувана вартість24 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративні "Бджоли" 4 шт
Очікувана вартість850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-001828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБартка (топірець) - ДК 021:2015 39298900-6 Декоративні вироби різні
Очікувана вартість10 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro