Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39295200-8»
-
ID: UA-2026-08-21-012031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипарасолі
Очікувана вартість23 899,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПарасоля з логотипом
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено13 серп. 15:15
Прийом пропозицій13 серп. 15:15 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість51 583,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-002058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасоля
Очікувана вартість14 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасоля з нанесенням логотипу та наліпки
Очікувана вартість9 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-003840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПарасоля з логотипом
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено20 лип. 12:10
Прийом пропозицій20 лип. 12:10 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість51 583,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-006191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 — 39295200-8 — Парасолі від дощу
Ім'я:Турейська-Гайдай Алла МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380970865556 ЄДРПОУ:24978319Очікувана вартість3 397,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-009028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасольки
Очікувана вартість22 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-008353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипарасоля (згідно коду ДК 021:2015 – 39290000-3 Фурнітура різна)
Очікувана вартість52 682,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-008425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасоля
Ім'я:Трач Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433251666 Факс:+380433250099ЄДРПОУ:34227893Очікувана вартість16 628,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-008114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасоля
Ім'я:Трач Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433251666 Факс:+380433250099ЄДРПОУ:34227893Очікувана вартість16 628,40 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-06-002702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура різна (Парасоля)
Очікувана вартість48 042,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-011846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура різна (Парасоля)
Очікувана вартість16 458,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-011436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 39290000-1 Фурнітура різна (Парасолі)
Ім'я:Полин Лариса ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено19 лют. 15:43
Прийом пропозицій25 лют. 12:00 – 2 бер. 09:00Очікувана вартість6 751,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-21-004507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодарункові парасолі (код 39290000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Євтушенко Ярослава ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442553748 Веб сайт: ЄДРПОУ:20064120Очікувана вартість63 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-006820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасолі від дощу
Ім'я:Сеньковець Вікторія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість3 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-31-006965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипарасолі від дощу з логотипом м.Ірпінь
Оголошено31 жовт. 2025 13:42
Прийом пропозицій31 жовт. 2025 13:42 – 8 лист. 2025 08:00Очікувана вартість103 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-27-011309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасолі від дощу (парасоля з логотипом міста Івано-Франківська)
Очікувана вартість22 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-03-007819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція з логотипом
Ім'я:Старенченко Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено3 вер. 2025 13:58
Прийом пропозицій3 вер. 2025 13:58 – 11 вер. 2025 10:00Очікувана вартість390 877,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-28-002769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрендові парасольки від дощу з нанесенням логотипу
Очікувана вартість9 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-22-001723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура різна
Очікувана вартість11 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro