Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39295000-6»
-
ID: UA-2026-08-26-004927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39290000-1- Фурнітура різна ( Парасолька)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасольки (код ДК 021:2015 - 39295000-6 Парасолі від дощу та сонця; ціпки та складані стільці-ціпки)
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипарасолі
Очікувана вартість23 899,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПарасоля з логотипом
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено13 серп. 15:15
Прийом пропозицій13 серп. 15:15 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість51 583,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-002058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасоля
Очікувана вартість14 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасоля з нанесенням логотипу та наліпки
Очікувана вартість9 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасоля пляжна 1,8 м
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-003840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПарасоля з логотипом
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено20 лип. 12:10
Прийом пропозицій20 лип. 12:10 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість51 583,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-000272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПляжна парасолька
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкладна садова парасоля,підставка для садової парасолі
Очікувана вартість9 996,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-000681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипарасольки
Ім'я:Лагода Ольга АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442857576 Факс:+380442849357ЄДРПОУ:01432865Очікувана вартість22 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 — 39295200-8 — Парасолі від дощу
Ім'я:Турейська-Гайдай Алла МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380970865556 ЄДРПОУ:24978319Очікувана вартість3 397,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-009028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасольки
Очікувана вартість22 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-008353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипарасоля (згідно коду ДК 021:2015 – 39290000-3 Фурнітура різна)
Очікувана вартість52 682,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-011916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39290000-1 Фурнітура різна (Парасолі (інвентар для навчання)
Очікувана вартість11 764,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-001959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасоля NAMDAL з основою
Очікувана вартість41 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-008425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасоля
Ім'я:Трач Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433251666 Факс:+380433250099ЄДРПОУ:34227893Очікувана вартість16 628,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-008114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасоля
Ім'я:Трач Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433251666 Факс:+380433250099ЄДРПОУ:34227893Очікувана вартість16 628,40 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-17-012071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолики, фоторамки, парасолі
Очікувана вартість2 185,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-004740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура різна
Очікувана вартість99 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro