Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39294000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-003011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційні та тактильні елементи навігації і доступності
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 серп. 11:30
Прийом пропозицій31 серп. 11:30 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-003796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційний стенд військово- патріотичного спрямування
Ім'я:Галюк Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380413242311 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053358Очікувана вартість29 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційна продукція (стенд для фото полеглих воїнів)
Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТабличка 80x180
Очікувана вартість5 755,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітлонакопичувальна вивіска
Очікувана вартість3 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39290000-1 Фурнітура різна (табличка інформаційна та логотипи закладу)
Очікувана вартість8 000,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційна та рекламна продукція.
Очікувана вартість860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39294100-0 Інформаційна та рекламна продукція
Ім'я:Лілія КУШНІРE-mail: [email protected] Телефон: +380989173870, +380967604820 Веб сайт: ЄДРПОУ:41216361Очікувана вартість5 730,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021-2015: 39290000-1 — Фурнітура різна (Інформаційний стенд 100*140 на 10 акрилових кишень А4)
Очікувана вартість5 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційна продукція (інформаційний плакат,флаєр,буклет)
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційна та рекламна продукція (макет та презентація каталогу інвестиційних проектів)
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТаблички кабінетні
Очікувана вартість510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиготова продукція (банери з конструкцією
Очікувана вартість137 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційна та рекламна продукція
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрендована інформаційна та рекламна продукція
Очікувана вартість16 154,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (інформаційний шестигранний щит, інформаційний банер)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість24 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 –39290000-1 Фурнітура різна
Очікувана вартість4 362,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційна продукція (інформаційний плакат, флаєр)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанер
Очікувана вартість3 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолл - ап
Очікувана вартість2 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro