Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39293300-5»
-
ID: UA-2026-09-01-005462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтучна трава для футбольного поля
Ім'я:Тищенко Юлія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456397995 Веб сайт: ЄДРПОУ:38452340Оголошено1 вер. 13:47
Прийом пропозицій1 вер. 13:47 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-007689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштучна декоративна трава , 1м ширина згідно коду ДК 021:2015- 39290000-1 Фурнітура різна
Очікувана вартість10 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФурнітура різна (Штучна трава)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитравка декоративна
Очікувана вартість3 392,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава
Очікувана вартість6 192,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість4 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава 40мм 4м
Ім'я:Довгопол Валентина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532561987 ЄДРПОУ:26400263Очікувана вартість22 167,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-008621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава (Код 39290000-1 - Фурнітура різна за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість35 958,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава
Очікувана вартість302 238,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-006685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава (2м 8мм)
Очікувана вартість7 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтучна трава
Оголошено13 лип. 15:32
Прийом пропозицій13 лип. 15:32 – 21 лип. 18:00Очікувана вартість251 865,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-007567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання штучної трави
Очікувана вартість751,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-000437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава LANDGRASS
Очікувана вартість13 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-002798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштучна трава
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-000622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава LANDGRASS
Очікувана вартість17 371,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-001674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучне покриття для футболу F-40mm
Ім'я:Анастасія СвятенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380994381035 Веб сайт: ЄДРПОУ:04375174Очікувана вартість68 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-005782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава
Очікувана вартість99 297,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава 7 мм.
Очікувана вартість2 082,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-003491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава
Очікувана вартість4 006,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-004302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучна трава POLO TM TURFGRASS 8mm TRV-2216 (2,0м)
Очікувана вартість1 596,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro