Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39293200-4»
-
ID: UA-2026-09-02-005992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштучні квіти
Очікувана вартість12 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛистя гінкго білоба золотий (12 шт) (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБукет "Волошки"
Очікувана вартість1 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучні квіти
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпозиції з штучних квітів
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні товари та матеріали для їх виготовлення
Очікувана вартість32 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБукет лілій на 9 квіток, білий, 57см
Очікувана вартість2 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучні квіти
Очікувана вартість904,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучні квіти
Ім'я:Тагірджанов Ренат ФарідовичE-mail: [email protected] Телефон: +380507180970 Факс:+380445102562ЄДРПОУ:37397200Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРитуальні товари та матеріали для їх виготовлення
Оголошено29 лип. 15:57
Прийом пропозицій29 лип. 15:57 – 6 серп. 08:00Очікувана вартість32 300,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-007263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучні квіти
Очікувана вартість1 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштучні квіти
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-000344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні матеріали та інструмент для створення фотозони
Очікувана вартість7 064,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-008456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти штучні
Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39290000-1 Фурнітура різна (Фоторамка,Квіти декоративні)
Очікувана вартість2 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-005609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39293200-4 Штучні квіти
Очікувана вартість1 955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-001894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративна гілка з ягодами; Штучні квіти асорті; Штучні декоративні гілочки; Маска клоуна (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість7 915,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-013769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти декоративні
Очікувана вартість6 265,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-001844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштучні квіти
Очікувана вартість1 715,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-007766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтучні квіти
Ім'я:Тагірджанов Ренат ФарідовичE-mail: [email protected] Телефон: +380507180970 Факс:+380445102562ЄДРПОУ:37397200Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro