Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39292100-6»
-
ID: UA-2026-09-02-000561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкільні дошки для навчального кабінету "Захист України"
Очікувана вартість11 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка аудиторна, одинарна, магнітна-крейдяна 2000*1000
Очікувана вартість15 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка аудиторна 4000*1000мм (5 робочих поверхонь) для крейди і магнітів
Очікувана вартість10 358,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка 1200*900 під крейду та магніт
Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка для крейди 200*100
Очікувана вартість21 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка обертова для крейди/маркеру двостороння на колесах 1500*1000
Очікувана вартість72 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39292100-6Класні дошки
Очікувана вартість5 952,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл офісний з приставкою (2 шт.)
Очікувана вартість20 627,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошки та приладдя до них, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 39290000-1 Фурнітура різна
Очікувана вартість5 588,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект шкільних дошок
Очікувана вартість25 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКласні дошки (2 шт.)
Очікувана вартість28 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39292100-6 - Класні дошки
Очікувана вартість5 952,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка аудиторна 2000*1000мм (1 робочих поверхонь) для крейди і магнітів; Дошка аудитона 1500*1000мм (1 робочих поверхонь) для крейди і магнітів
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДошки
Оголошено13 серп. 17:11
Прийом пропозицій13 серп. 17:11 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість61 717,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГубка для магнітної дошки
Очікувана вартість31,13 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка аудиторна 3-х створчата 3000Х1000мм.
Очікувана вартість92 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти класних дошок для навчальних кабінетів (кабінет фізики з лаборантською,кабінет географії, кабінет біології з лаборантською, кабінет математики, кабінет біохімічна лабораторія, кабінет STEM - лабораторія, кабінет інформатики) на реалізацію експериментального проекту щодо запровадження в
закладах загальної середньої освіти освітніх програм, розроблених на основі типової освітньої програми для 10-12 класів закладів загальної середньої освіти, які забезпечують здобуття профільної середньої освіти за академічним спрямуванням за ДК 021:2015 - 39290000-1 Фурнітура різна (ДК 021:2015 – 39292100-6 - Класні дошки) Очікувана вартість86 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрейдяна дошка магнітна 100х300 см. під крейду 5 робочих поверхонь FLIPP
Очікувана вартість52 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 : 39292100-6 Класні дошки
Очікувана вартість57 594,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка під крейду та магніт 1500*1000мм
Очікувана вартість47 988,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro