Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39254100-8»
-
ID: UA-2026-08-28-007022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник
Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНастінний годинник Рікон
Очікувана вартість355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник настінний (39254120-4) (код ДК 021:2015:39254000-7 Пристрої для вимірювання часу)
Ім'я:Черничинець Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332280794 Факс:+380332280794ЄДРПОУ:35123898Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигодинник настінний-2шт.
Очікувана вартість492,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНастінні годинники
Очікувана вартість1 299,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК: 021:15 Код: 39254120-4 Настінні годинники; Dani, хід плавний, мат. пласт., скло, білий-14 штук; Dani, хід плавний, мат. пласт., скло, колір хакі - 9 штук
Очікувана вартість8 704,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник настінний
Очікувана вартість1 784,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник настінний Ross 30х30х4 см золота рамка білий циферблат Код ДК 021:2015: 39254100-8 — Годинники
Очікувана вартість348,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої для вимірювання часу
Очікувана вартість898,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНастінні годинники
Очікувана вартість6 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник
Очікувана вартість5 996,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-002112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник настінний металевий, білий (39254120-4) (код ДК 021:2015:39254000-7 Пристрої для вимірювання часу)
Ім'я:Черничинець Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332280794 Факс:+380332280794ЄДРПОУ:35123898Очікувана вартість495,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник настінний
Очікувана вартість760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник настін.element, хід плавний,мат. пласт. скло, кол.чорний діам.24,4см. ТМ SENSIO
Очікувана вартість348,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39254000-7 Пристрої для вимірювання часу (Годинники настінні)
Ім'я:Дронь Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443640245 Веб сайт: ЄДРПОУ:22927045Оголошено8 лип. 11:48
Прийом пропозицій8 лип. 11:48 – 16 лип. 21:00Очікувана вартість33 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-010952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник настінний
Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-003256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник настін.Espеranza
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-010955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник настінний
Ім'я:Собчук Мирослава ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384041623 Факс:+380384041623ЄДРПОУ:26514630Очікувана вартість185,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro