Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39241130-3»
-
ID: UA-2026-08-29-000833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРізальні інструменти (Ножиці, ніж канцелярський, леза для ножів)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість798,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіж посилений
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість40,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-010051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗубці ріжучі
Оголошено22 черв. 15:24
Прийом пропозицій22 черв. 15:24 – 30 черв. 17:00Очікувана вартість1 649 688,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-006517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39240000-6 Різальні інструменти (Ніж подрібнювача)
Очікувана вартість12 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-004812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39240000-6 Різальні інструменти (Ніж косарки)
Очікувана вартість2 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМультитул
Очікувана вартість98 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-005298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРізальні інструменти
Очікувана вартість1 541,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-013530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗубці ріжучі
Оголошено19 трав. 16:49
Прийом пропозицій19 трав. 16:49 – 27 трав. 19:00Очікувана вартість1 548 820,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-004153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіж, леза
Очікувана вартість696,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-007391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожиці
Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-001423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗубці ріжучі
Оголошено1 квіт. 09:49
Прийом пропозицій1 квіт. 09:49 – 9 квіт. 12:00Очікувана вартість760 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-004011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛезо до ножа
Очікувана вартість30,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-003797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРізальні інструменти (ножі сегментні, змінні леза, секатор)
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість814,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-011432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 39240000-6 Різальні інструменти (Різальні інструменти для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість82 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-001666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект лез сегментних (ДК 021:2015 39240000-6 Різальні інструменти (39241130-3 Багатофункціональні ножі))
Очікувана вартість34,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-008739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗубці ріжучі
Оголошено11 бер. 14:16
Прийом пропозицій11 бер. 14:16 – 19 бер. 16:00Очікувана вартість629 900,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-24-001027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект лез сегментних (ДК 021:2015 39240000-6 Різальні інструменти (39241130-3 Багатофункціональні ножі))
Очікувана вартість34,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-03-007919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРізальні інструменти
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість2 475,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-08-006562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибагатофункціональні ножі код ДК 021 :2015 392241130-3 (242)
Очікувана вартість353,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-012819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛеза сегментовані
Очікувана вартість83,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro