Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39240000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-007651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНіж столовий
Оголошено4 вер. 13:36
Прийом пропозицій10 вер. 13:13 – 15 вер. 13:13 -
ID: UA-2026-09-03-011965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДержавки, фрези
Оголошено3 вер. 15:57
Прийом пропозицій9 вер. 15:00 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-002080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНожі гільйотинні для паперорізальної машини Katsuda SH380-HOP
Оголошено31 серп. 10:47
Прийом пропозицій31 серп. 10:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНожиці для розрізання одягу і взуття (атравматичні) завдовжки від 18 см
Оголошено26 серп. 12:07
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТактичний ніж “Вікінгˮ та Чохол з АБС-пластику та кріпленням тек-лок
Очікувана вартість117 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРізальні інструменти
Очікувана вартість1 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіж складний з трапецевидним лезом YATO-7534 + 5 лез.
Очікувана вартість272,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіж універсальний Сталь, леза для ножів 18мм 10шт Спарта
Ім'я:Світлана ЧернишоваE-mail: [email protected] Телефон: +380969795570 Веб сайт: ЄДРПОУ:04410031Очікувана вартість66,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіж захисту (підрізний) ПТ-1081
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиножиці дитячі
Очікувана вартість126,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛезо сегментне (39240000-6 Різальні інструменти)
Очікувана вартість45,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРізальні інструменти
Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання паперу та канцтоварів з метою забезпечення проведення на території Рівненської області заходу "Молодіжна медіашкола"
Очікувана вартість370,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожиці 207 мм
Очікувана вартість92,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожиці канц 190, точилка металева 1587, ніж канцелярський асс.
Ім'я:Андріана ТуховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380972243830 Веб сайт: ЄДРПОУ:04062205Очікувана вартість3 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожі кухонні
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт приміщення (ДК021-2015: 39240000-6 - Різальні інструменти)
Очікувана вартість30,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонні ножі
Очікувана вартість19 584,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для організації та проведення тренувальних зборів з астрономії в рамках Всеукраїнських літніх шкіл
Очікувана вартість2 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro