Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39230000-3»

  • ID: UA-2026-09-01-009401-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вироби спеціального призначення для об’єкту: “Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття по вул. ** в м. Шептицький Львівської області”

    Ім'я:
    Ростислав Мевша
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33158337
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:05

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 9 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    19 980,71 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    3 дн. 3 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-014065-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби спеціального призначення

    Ім'я:
    Ніколенко Галина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487178683 ЄДРПОУ:
    30587190
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 22:08

    Прийом пропозицій
    25 серп. 22:08 – 3 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    195 583,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 12 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011397-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    СКБ-26Т_033_ВО: Жетони

    Ім'я:
    Сергеєва Антоніна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444069567 ЄДРПОУ:
    40478614
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:09

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:09 – 3 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    124 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 11 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010957-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контейнери для макулатури;39230000-3 Вироби спеціального призначення ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

    Ім'я:
    Алмазова Софія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674070351 ЄДРПОУ:
    03346331
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби спеціального призначення (мапа акрилова Херсонщини- 100 шт) - 100 шт

    Ім'я:
    Ірина Кузнецова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951784191 ЄДРПОУ:
    43489812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000056-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби спеціального призначення (прапор - 8 шт) - 8 шт

    Ім'я:
    Ірина Кузнецова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951784191 ЄДРПОУ:
    43489812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 700,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005586-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Жетон для реєстрації тварин з QR-кодом

    Ім'я:
    Анастасія Овчіннікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443666402 Веб сайт:
    https://kmlvm.kyivcity.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    32828319
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000409-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Жетони

    Ім'я:
    Чумак Дмитро Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472306246 ЄДРПОУ:
    07742822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    845,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-010093-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Жетони з нержавіючої сталі

    Ім'я:
    Шевчук Ілля Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380930201334 ЄДРПОУ:
    04358477
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 480,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009241-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Жетони

    Ім'я:
    Чумак Дмитро Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472306246 ЄДРПОУ:
    07742822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 470,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-005221-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39230000-3 Вироби спеціального призначення (Меморіальна рамка «Алея Слави»)

    Ім'я:
    Надія Осадча
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457352381, +380677178514 ЄДРПОУ:
    03330815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-007729-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання товарів ритуальної належності

    Ім'я:
    Степаненко Вікторія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966897352 ЄДРПОУ:
    44138035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 280,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-007471-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання товарів ритуальної належності

    Ім'я:
    Степаненко Вікторія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966897352 ЄДРПОУ:
    44138035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-002496-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби спеціального призначення

    Ім'я:
    Алла Іваницька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664277901 ЄДРПОУ:
    02007578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 758,80 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-004250-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Жетони з карабіном, гравіюванням та фотографією 12см х 6см

    Ім'я:
    Катерина Іванишина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966556775 ЄДРПОУ:
    04344067
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-002715-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вироби спеціального призначення для об’єкту: “Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття по вул. ** в м. Шептицький Львівської області”

    Ім'я:
    Ростислав Мевша
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33158337
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 10:46

    Прийом пропозицій
    25 серп. 00:00 – 28 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    19 980,71 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-18-004425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби спеціального призначення

    Ім'я:
    Ткаченко Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380667973228 ЄДРПОУ:
    02007517
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 799,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-003026-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект алюмінієвий жетон з вушком, стандартним кульковим ланцюжком з термодруком з обох сторін, призначені для передачі родинам зниклих безвісти

    Ім'я:
    Наталія МАКАРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977817666 ЄДРПОУ:
    23571099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 280,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-011833-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення поліграфічної продукції

    Ім'я:
    Руденко Василь Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974529265 ЄДРПОУ:
    04359152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 116,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-008834-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Заготовка жетону діаметром 25 мм

    Ім'я:
    Гонтарук Вадим Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380354623758 Факс:
    +380354623758
    ЄДРПОУ:
    26024191
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    64 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 151 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro