Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39227000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-001573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГолки д/пром. машин
Очікувана вартість1 125,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГолки д/пром. машин DP/120
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГосподарське приладдя
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено20 серп. 12:32
Прийом пропозицій20 серп. 12:32 – 28 серп. 22:00Очікувана вартість143 627,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-004754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвейні голки за кодом ДК 021:2015 - 39227110-3 Швейні голки
Ім'я:Світлана Володимирівна ЧорнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506948570 ЄДРПОУ:22215741Очікувана вартість185,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГолка
Очікувана вартість3 703,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГолки Тріумф"DРх5 Nº80/12 (пак 20шт); Голки "Тріумф"DPx5 SES Nº8O/12 (пак 20шт); Голки "Тріумф"DP×5 SES Nº90/14 (пак 20 шт)
Очікувана вартість1 221,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвейні машинні голки, голки
Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість50 943,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГолки "Тріумф"DB*1 №80/12 (уп.20шт); голки "Тріумф"DB*1 №90/14 (пак 20шт) (Код ДК 021:2015: 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість1 230,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-003665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвейні голки
Ім'я:Магльована Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952541162 ЄДРПОУ:25733028Очікувана вартість650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-001543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39220000-0 по ДК 021:2015 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Господарчі товари в асортименті). РПЗ - 9.233
Оголошено22 трав. 09:51
Прийом пропозицій22 трав. 09:51 – 2 черв. 10:00Очікувана вартість3 371 136,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-012681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиголки
Ім'я:Бенківська Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380673696185 ЄДРПОУ:22204341Очікувана вартість640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-013718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвейні голки (код за ЄЗС ДК 021:2015: 39227000-9 Швейні голки, в’язальні спиці та наперстки)
Очікувана вартість590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-001938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39227110-3 - голки(голка одноразова стерильна)
Очікувана вартість194,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-010487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГолки д/пром.шв. маш".Тріумф" DPх5 №80/12(уп.20шт)
Очікувана вартість605,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-005976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГолки за ДК 021:2015: 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість2 611,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-002479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГолки швейні
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-000118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГолки для ПШМ TRIUMPH 130/705Н Універсальні №100
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість3 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-000760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГолки (ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (39227110-3 Швейні голки))
Очікувана вартість1 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-002660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛапка для швейної машинки; Наперстки; Голка SCHMETZ 130/705H XES № 100 універсальна (пак. 10шт.); Челнок для швейної машинки; Голка "циганська"; Голки для ПШМ TRIUMPH 130/705H універсальні № 100 (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість8 610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro