Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39224350-6»
-
ID: UA-2026-09-01-011232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМітла д/вулиці 50см(дерево), Совок зі щіткою з довгою ручкою 90см, жовто-сірий
Очікувана вартість6 008,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивіник, совок, ємність для сміття
Очікувана вартість13 465,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для прибирання
Очікувана вартість74 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (швабра дерев'яна, туалетний набір, совок зі щіткою на довгій ручці, мітла вулична з держаком, совок для сміття пластиковий)
Очікувана вартість2 525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвабра плоска, совок, губка кухонна, віник. Код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість528,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість9 649,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний посуд
Очікувана вартість5 483,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Віники, совки, швабри)
Оголошено20 серп. 10:07
Прийом пропозицій20 серп. 10:07 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість99 749,25 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-011353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (відро, швабра полотер - 2 шт., запаска для полотера - 5 шт., віник - 4 шт., совок з довгою ручкою, йорж для унітаза з підставкою для Сокирянського управління Чернівецької філії Чернівецького
обласного центру зайнятості) Очікувана вартість2 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення та миття, туалетний папір, рукавички, килимок, приладдя для прибирання
Очікувана вартість19 751,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензель-макловиця тип Міні 50х150мм; Совок для сміття
Очікувана вартість759,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідро для миття підлоги Совок для сміття Віник сорго великий
Очікувана вартість741,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСовок для сміття, швабра дерев'яна, щітка-праска велика, щітка тротуарна з держаком, мітла поліпропіленова кругла з черенком 5 кілець(ДК 021:2015:39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість2 658,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарчі товари (ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість1 222,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість79 954,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (39224350-6 Совки )
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари
Очікувана вартість2 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітка для унітазу, з підставкою, пластикова, біла; Швабра з змінним мопом, 42х15 см. (мікрофібра), телескопічна ручка 75-130 см., Classic XL microfibre; Запаска для швабри МОП, бавовна+поліестер, 42х15 см., Classic; Шкребок для посуду, нерж.сталь, спіральний, 1 шт./уп., Optimum; Совок з довгою
ручкою, пластиковий, синій; Совок + щітка, 24х18.5 см., ручка 84 см.; Віник для прибирання Сорго, 80 см., вищий сорт; Відро пластикове, 10 л., кругле, з ручкою, асорті; Відро пластикове, 14 л., кругле, з ручкою; Кошик для білизни Алеана 568х504х394 мм. 60 л. какао; Таз круглий 15 л., бірюзовий Алеана 121054; Набір йоржиків для чистки соломок та трубочок BabyOno, 4 шт.; Відро для сміття, пластикове, 10 л., з оборотною кришкою, асорті; Відро для сміття з педаллю, 10 л. (біле) Очікувана вартість83 903,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-001786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК:021:2015:39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Ім'я:Говорушко Дарина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384996451 ЄДРПОУ:02004829Очікувана вартість511,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-003102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучний інвентар та приладдя
Оголошено15 лип. 11:19
Прийом пропозицій15 лип. 11:19 – 23 лип. 14:00Очікувана вартість834 075,20 грн
без ПДВЗавершена