Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39224330-0»
-
ID: UA-2026-08-31-009215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Каструля 50 л із нержавіючої сталі ;Каструля 10 л із нержавіючої сталі ;Каструля 30 л із нержавіючої сталі ;Каструля 4,3 л із нержавіючої сталі ; Каструля 2,2 л із
нержавіючої сталі ;Каструля 5 л із нержавіючої сталі ;Каструля 6,2 л із нержавіючої сталі ;Каструля 3л висока із нержавіючої сталі; Каструля 3 л із нержавіючої сталі ;Каструля 14 л із нержавіючої сталі ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 7л ;Миска із нержавіючої сталі 5л ;Миска із нержавіючої сталі 9л ;Миска із нержавіючої сталі 12л ;Миска із нержавіючої сталі 0,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 1,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 4,5 л ;Таця сервірувальна 350х450х20 мм ;Ложка разливная 500 мл ;Ложка розливна 250 мл ;Ложка для гарніру ;Ложка соусна ;Ложка для гарніру 65 мл ;Відро кругле з педаллю, 5 л ;Лопатка кулінарна ;Шумівка 140мм ;Шумівка 100мм ;Щипці кухонні 24 см ; Щипці кухонні 30 см ;Щипці сервірувальні ;Сито для просіювання з ручкою з нержавіючої сталі ;Сито для борошна діаметром 23 см із нержавіючої сталі ;Друшляк 8л із нержавіючої сталі ;Друшляк 5л із нержавіючої сталі ;Сотейник 1,4 л із нержавіючої сталі ;Качалка дерев'яна;Обробна дошка червона ;Обробна дошка зелена ;Обробна дошка синя ;Обробна дошка жовта ;Обробна дошка біла ;Обробна дошка коричнева ;Глечик з кришкою 1,6 л ;Глечик з кришкою , 1,3 л ;Відро харчове з кришкою 12 л ;Чайник 6 л ;Магнітна планка для ножів ;Сікач для обробки м'яса 200 мм ; Ніж для хліба ;Філейний ніж ;Ніж кухарський червона ручка ;Ніж кухарський синя ручка ;Ніж кухарський зелена ручка ;Ніж кухарський жовта ручка ;Ніж для обвалювання червона ручка ;Ніж для обвалювання синя ручка ;Ніж для обвалювання жовта ручка ;Ніж для нарізки зелена ручка ; Ніж для нарізки біла ручка ;Ніж для нарізки коричнева ручка ;Ніж для овочів ;Овочечистка ;Сковорода алюмініева ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна .) Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій31 серп. 15:49 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39220000-0 по ДК 021:2015 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Господарчі товари). РПЗ - 9.206.
Оголошено28 серп. 15:03
Прийом пропозицій28 серп. 15:03 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-008993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГосподарське приладдя в асортименті
Оголошено26 серп. 14:53
Прийом пропозицій1 вер. 08:00 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-009367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для прибирання
Очікувана вартість74 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідро пластикове бр 1л
Очікувана вартість17,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідро, швабри, губки кухонні, киї ручка деревяна, щітки до унітазу. Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість893,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39220000-0: Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (відро)
Очікувана вартість140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвабра, віник, відро
Очікувана вартість1 521,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість11 101,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідро господарське, губки кухонні, ганчірки (віскоза)
Очікувана вартість277,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (відро для сміття, віник сорго)
Очікувана вартість2 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість174,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість9 649,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість612,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя згідно коду ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість21 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідро оцинковане, відро п/е, відро 12л
Очікувана вартість655,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідро будівельно-господарське 12л
Ім'я:Галина ШляховаE-mail: [email protected] Телефон: +380464221741, +380683007211 ЄДРПОУ:41184953Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуалетний комплект, совок з щіткою, відро
Очікувана вартість2 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистоловий посуд та кухонне приладдя для шкільної їдальні
Ім'я:Рудніцька Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456371040 ЄДРПОУ:22207434Очікувана вартість55 091,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМакловиця, відро, швабра
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість889,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro