Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39224310-4»
-
ID: UA-2026-09-02-002523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Ім'я:Загазей Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324854264 Веб сайт: ЄДРПОУ:22400792Очікувана вартість2 914,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для прибирання
Очікувана вартість74 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (швабра дерев'яна, туалетний набір, совок зі щіткою на довгій ручці, мітла вулична з держаком, совок для сміття пластиковий)
Очікувана вартість2 525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідро, швабри, губки кухонні, киї ручка деревяна, щітки до унітазу. Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість893,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість402,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (відро пластикове, щітка для унітазу, миска алюмінієва)
Очікувана вартість1 996,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарське приладдя
Очікувана вартість408,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуалетний комплект, совок з щіткою, відро
Очікувана вартість2 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГосподарське приладдя
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено20 серп. 12:32
Прийом пропозицій20 серп. 12:32 – 28 серп. 22:00Очікувана вартість143 627,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-001748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Віники, совки, швабри)
Оголошено20 серп. 10:07
Прийом пропозицій20 серп. 10:07 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість99 749,25 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-013017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (господарчі товари різні)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено19 серп. 17:59
Прийом пропозицій19 серп. 17:59 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 578 955,15 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-011353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (відро, швабра полотер - 2 шт., запаска для полотера - 5 шт., віник - 4 шт., совок з довгою ручкою, йорж для унітаза з підставкою для Сокирянського управління Чернівецької філії Чернівецького
обласного центру зайнятості) Очікувана вартість2 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідро, щітка
Очікувана вартість1 155,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишвабра натирач для підлоги з запаскою «Локшина»,йоржик для туалету,відро для сміття з кришкою ,10л згідно коду ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість6 419,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари різні .
Очікувана вартість19 800,81 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЙоршик для унітазу білий
Очікувана вартість790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуалетні йоржики
Очікувана вартість1 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари для прибирання (щітка для унітазу)
Очікувана вартість798,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя для прибирання
Оголошено29 лип. 16:49
Прийом пропозицій29 лип. 16:49 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 117 685,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-003109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39220000-2 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (товари для прибирання службових приміщень)
Очікувана вартість6 276,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro