Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39224200-0»
-
ID: UA-2026-08-24-006016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГосподарче приладдя в асортименті
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено24 серп. 13:53
Прийом пропозицій24 серп. 13:53 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-012005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензель флейцовий (Код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість114,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для прибирання
Очікувана вартість74 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання пензлів
Ім'я:Запрягайло Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956552934 ЄДРПОУ:33698735Очікувана вартість98,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензлі для фарбування
Очікувана вартість248,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензлі для фарбування
Очікувана вартість28,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензлі
Очікувана вартість81,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензлик
Очікувана вартість170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПезель
Ім'я:Товарницький Василь МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380673959619 ЄДРПОУ:35988441Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалик Сігма мультиколор 48*180,Щітка маляр Нейлон 50 м,Щітка маляр Нейлон 25 мм
Ім'я:Мащак Ольга МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380961674704 Веб сайт: ЄДРПОУ:33451159Очікувана вартість1 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітка для миття
Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарчі товари
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензель-макловиця 50мм х 150мм пласт.ручка,змішан ворс 12-005 -2шт;Пензель "Англійська"2"/50мм пласт.ручка,змішан ворс 10-003 -4 шт;Пензель "Англійська"1"/25мм пласт.ручка,змішан ворс 10-001 -2 шт;Antares пензель NEW Вега 20 3010 -2 шт господарчі потреби
Очікувана вартість671,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензлі
Очікувана вартість256,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензлі - Код: – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензлі для фарбування
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензлі для фарбування
Очікувана вартість145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПензлі для фарбування
Очікувана вартість233,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39224200-0 - Щітки
Очікувана вартість2 035,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro